بازیگران اصلی سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) دستمزد بسیار بالایی بابت بازی در هر اپیزود دریافت می‌کنند. حتما خودتان این موضوع را می‌دانستید اما به احتمال زیاد رقمی که در سایت Hollywood Reporter گفته شده، بالاتر از حد انتظار شماست! با کلاکت همراه باشید.

بازیگران اصلی سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones)  دستمزد بسیار بالایی بابت بازی در هر اپیزود دریافت می‌کنند. حتما خودتان این موضوع را می‌دانستید اما به احتمال زیاد رقمی که در سایت Hollywood Reporter گفته شده، بالاتر از حد انتظار شماست!

به‌گزارش این منبع سینمایی بازیگرانی همچون پیتر دینکلج در نقش تیریون لنیستر، کیت هرینگتون در نقش جان اسنو، لنا هدی در نقش کرسی لنیستر، امیلی کلارک در نقش دنریس تارگرین و نیکولاس کاستر والداو در نقش جیمی لنیستر، هریک برای بازی در هر اپیزود از فصل هفتم و هشتم بیش‌تر از ۵۰۰ هزار دلار دریافت خواهند کرد.

در این گزارش دقیقا اشاره نشده این بازیگران در فصل‌های قبلی سریال چقدر دستمزد می‌گرفته‌اند اما گفته شده از وقتی آخرین قراردادشان را در سال ۲۰۱۴ امضا می‌کرده‌اند، نام‌شان در فهرست گران‌ترین بازیگران تلویزیون کابلی قرار گرفته است. با این وجود رقم قرارداد برای فصل‌های بعدی از سوی همین منبع «سنگین» ارزیابی شده.

طبق اظهارات شبکه‌ی HBO درمورد قرارداد سوفی ترنر در نقش سانسا استارک و همچنین میسیا ویلیامز در نقش آریا استارک هنوز توافق‌های نهایی صورت نگرفته است.

برای این‌که تصور دقیقی از دستمزدهای بازیگران سریال داشته باشید، شاید مقایسه دستمزدها با دستمزد بازیگران سریال بیگ‌بنگ تئوری جالب باشد. سه بازیگر اصلی این سریال بابت بازی در هر اپیزود حدود ۱ میلیون دلار دریافت می‌کردند. این سریال در یک شبکه‌ی بزرگ ملی یعنی CBS به نمایش در می‌آید در حالی‌که بازی تاج و تخت را شبکه‌ی HBO که یک کانال تلویزیون کابلی اشتراکی است، پخش می‌کند.

اخبار مربوط به فصل هشتم بازی تاج و تخت هنوز کاملا تایید نشده‌اند اما شواهدی وجود دارد که برنامه‌ریزی برای ساخت آن را تایید می‌کنند. از سوی دیگر گفته می‌شود شاید فصل هشتم، فصل پایانی سریال باشد.

مدیر برنامه‌ریزی سریال گفته بعد از تمام شدن فصل ششم، یعنی همین دوشنبه‌ای که در راه است، تنها برای ساخت ۱۳ اپیزود دیگر برنامه‌ریزی کرده‌ایم. به‌این‌ترتیب که فصل هفتم شامل هفت اپیزود و فصل هشتم شش اپیزودی خواهد بود. این در حال‌ست که همچنان‌که می‌دانید تا اینجا همه‌ی فصل‌ها ده اپیزودی بوده‌اند.

با همه‌ی این اوصاف سازندگان سریال بازی تاج و تخت هنوز رسما تایید نکرده‌اند که این تصمیم نهایی آن‌هاست یا امکان تجدیدنظر در آن وجود دارد.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید