همان‌طور که می دانید «فرقه قاتلان» یکی از فرانچایز‌های موق درصنعت بازی تاکنون است و می‌خواهد درزمینه سینما هم این عنوان را برای خود حفظ کند. استودیو بازی‌سازی یوبی‌سافت و استودیو فیلم سازی Fox دست به دست هم دادند تا عنوان بزرگی را درمعرض نمایش بگذارند. با کلاکت همراه باشید.

برطبق اطلاعاتی که به دست‌آمده قرار است این فیلم در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر ۱۳۹۵ ) بر روی پرده سینما به نمایش درآید. استارت این فیلم از ۳۱ آگوست ۲۰۱۵ زده شد و معلوم شد درمکان هایی مثل: مالتا(Malta)، لندن و اسپانیا درجریان است.

acs-home-header-ac_movie_trailer-fox-official_249544

  • آشنایی با عوامل

« مایکل فاسبندر» (نقش اول ) که تاکنون نامزد دریافت اسکار شده ولی موفق به دریافت آن نشده است و «ماریون کوتیلارد» که موفق به دریافت اسکار شده است در این فیلم حضور دارند و ایفای نقش می‌کنند. «جاستین کروزل» کارگردان فیلم «Macbeth» (یکی از نمایش‌نامه‌های معروف شکسپیر) هم کارگردانی این فیلم را برعهده دارد.
درلیست بازیگران اسم‌های « مایکل ویلیامز»، بازیگر تازه کار «آریانا لیبید»، «برندان گلیسون» و «جرمی آیرونز» به چشم می‌خورد.
«جین جولین بارونت»، مدیر بخش سینمایی یوبی سافت طی مصاحبه ای با مجله فرانسوی «Premiere» اعلام کرد:

” کاری که مایکل فاسبندر در این فیلم خواهد‌ کرد خیلی بیشتر از ایفای نقش اصلی است و همچنین فیلم Assassin’s Creed به بزرگی نامش و همچنین به بزرگی فیلم‌هایی مانند Batman Begins و Blade runner خواهد بود”

landscape-1463059400-michael-fassbender

  • داستان فیلم از چه قرار است؟

«Callum Lynch » (مایکل فاسبندر) متوجه می‌شود که از نسل جامعه ی قاتلان مرموز اسپانیا در قرن ۱۵ میلادی هست. او از طریق حافظه‌ی ژنتیکی خود که به او این امکان را می‌دهد که ماجراهای جدش آگولار(Aguilar)را احیا کند، متوجه چنین موضوعی می‌شود.
از تریلر میفهمیم که Lynch قرار است که سربه‌نیست شود ولی توسط « Sophia Rikkin»که برای سازمان مجاهدین « Abstergo» کار می‌کن، نجات میابد. (Abstergo احتمالا زیرمجموعه‌ای از فرقه «Templars» است)

درکل دو نوع فرقه وجود دارد: قاتل‌ها (Assassins) که خوب و تمپلار‌ها ( Templars) که بد هستند.
این دو فرقه درطول تاریخ همیشه درحال جنگ بوده‌ و سعی در نابوی هم داشته‌اند.

فیلم در تاریخ ۲۱ دسامبر (۳۰ مهر ۱۳۹۵) سال جاری به پرده سینما خواهد‌ رفت.

تهیه شده در کلاکت

دیدگاهتان را بنویسید