مرد‌ مورچه ای در فیلمی که قرار است منتشر شود همراه با  Wasp (همان زنبور) ظاهر می شود تا فراری برگتر را رقم زند. با کلاکت همراه باشید.

درفیلم «کاپتان آمریکا : جنگ داخلی » شاهد حضور «مرد مورچه ای » (Scott Lang ) در جنگی بزرگ بودیم. ولی سوالی که برای خیلی ها باقی مانده است این است که این ابر قهرمان کوچک‌جثه درفیلم بعدی اش دقیقا چه کاری خواهد کرد؟!

فیلم مرد مورچه ای و زنبور (The Wasp ) درسال ۲۰۱۸ برروی پرده سینما‌ها خواهد رفت!

کارگردان این فیلم «Peyton Reed » جزئیاتی را درباره فیلم پیش رو آشکار کرده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کارگردان پیتون رید در طی مصاحبه ای با «Modern Myth Media » درباره وضعیت فراری بودن مرد مورچه ای درفیلم جدید صحبت کرد. همچنین توضیحاتی درمورد اینکه چگونه کارگردان باید به چیزی که در فیلم قبل اتفاق افتاد که توسط خودش هم مدیریت نشد رسیدگی کند.

خوب Lang، (مرد مورچه ای) دربیشتر فیلم اول یک فراری ست. و درفیلم کنونی فراری بزرگ تری خواهد بود! فکر میکنم این یکی از موارد جالب و یکی از چالش های خوب فیلم های «مارول» برای ما، کارگردانان و نویسندگان باشد.

چیزی ست که ما زودتر از اینها راجع به آن زیاد صحبت کرده ایم. یقیناً ما عوامل مشخص و آماده ای داریم و در رویدادهای آینده بیشتر خواهیم گفت.

علاوه بر این Reed درباره شخصیت افتخاری دیگری برای حضور در مرد مورچه ای توضیح داد. این مورد جدید چیزی هست که ما برایش خیلی هیجان زده هستیم.

من به عنوان یک خواننده کتاب های کمیک همیشه مرد مورچه ای و زنبور را یک تیم تصور می کردم و فیلم دوم هم درواقع درباره این هست که این دو چگونه با هم کار می کنند و روابط حرفه‌ای و شخصی شان نسبت به هم چگونه است!

نشان دادن «Wasp» در این فیلم واقعا هیجان انگیز است و ما واقعا می خواهیم این کاراکتر را به دنیا معرفی کنیم. درواقع ما اورا معرفی کرده ایم ولی نه با تمام قدرت و توانایی هایش!پس برای من شخصا او نباید شخصیتی باشد که همه اورا پشتیبانی کنند و محبوب همه باشد. پس از این نمایش قطعا نظر ها عوض خواهد شد.

همچنین درمورد اینکه چگونه قرار است به قبل برگردد و عوامل «Avengers (انتقام جویان)» و نیک اسپنسر را به کار برد بحثی کرد. وی افزود همچنین فرصت مبارزه ای هم وجود دارد که توسط مایکل پنا و بقیه ی دوستان Lang  درفیلم شاهد خواهیم بود.

فیلم «مرد مورچه ای و زنبور» (Ant Man & The Wasp) قراراست درتاریخ ۶ جولای ۲۰۱۸ برروی پرده سینماها رود که زمانی نسبتا طولانی هست و طرفداران این شخصیت مجبورند تقریبا ۲ سال برای دیدنش صبر کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید