شبکه  محبوب «AMC» که سریال پرطرفدار و طولانی  «Walking Dead» را در کارنامه خود دارد، خبر ساخت فصل دوم سریال  «Preacher» (واعظ ) را که بر مبنای کتاب کمیک است؛ تایید کرد.علاوه بر این تایید شد که فصل دوم در سال ۲۰۱۷ پخش می شود و دارای ۱۳ اپیزود خواهد بود.

این مجموعه جدید حول شخصیت Jesse Cutter (Dominic Cooper ) میچرخد که پیشکشی ماورایی دریافت می کند که باعث می شود هرچه او بگوید مرم به آن عمل کنند.

او با یار شجاع و سرسخت خود Tulip (Ruth Negga )  و دوست جدید خود Cassidy (Joseph Gilgun ) همراه می شود . اتفاقی که برای «کسیدی» افتاد او را به یک خون آشام تبدیل می کند.

این مجموعه تلویزیونی برپایه کمیک سرگیجه (Vertigo ) نوشته «گارث انیس» و «استیون دیلون» ساخته شده است. «پریچر»  دومین مجموعه  در شبکه کابلی امسال است که میانگین ۳٫۳ میلیون بیننده برای هر اپیزود داشته است. رئیس شبکه ای ام سی، چارلی کولیر، درباره   Seth Rogen , Evan Godberg , Sam Catlin این گونه تعریف کرد:

چیزی که سم، سث، ایوان و همه ی تیم خلاق این فیلم برای ارائه ی رمان تصویری گارث انیس بر روی پرده نمایش جمع‌آوری کرده اند فوق‌العاده است! ما چشم انتظارکار کردن مدت زمان بیشتری با این شخصیت های فراموش نشدنی هستیم چه در آسمان چه جهنم و جه در تگزاس یا هرجای دیگر…!

شبکه کابلی  AMC قرار هست پنج قسمت اول فصل یک را در تاریخ ۳۰ ژون از ۹ بعد از ظهر تا ۲:۳۵ درروز جمعه صبح پخش کند.

سهمیه فعلی پریچر یکشنبه ساعت ۹ بعد از ظهر است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید