استودیوی بازی سازی  Telltale Games که بازی های معروفی همچون «مردگان متحرک» و «گرگ درمیان ما»  را درکارنامه خود دارد، مدتی تصمیم به ساخت بازی جدید «بتمن» مختص خود کرده است. سازندگان اعلام کردند که عنوان مجموعه ای بتمن تا قبل از پایان سال ۲۰۱۶ منتشر می شود و احتمالا مثل بازی قبلی خود هرماه اپیزودی به صورت دی ال سی روانه  بازار می کنند. با کلاکت همراه باش

رئیس شرکت تل تیل «Job Stuffer »، درطی مصاحبه ای با گیم اسپات گفت: ما تا قبل از پایان سال جاری همه ی پنج اپیزود بازی را منتشر می کنیم.

او در توییتی مبه هواداران گفت :

ما قطعا همه ی پنج اپیزود را تا تاریخ ۳۱ /۱۲ عرضه می کنیم. پس تا اپیزود ۵، تا دسامبر همراه ما باشید.

درست کردن تعداد ۵ یا بیشتر اپیزودها تا قبل از ماه دسامبر کار سختی برای تل تیل خواهد بود و آنها مجبورند هرماه یک اپیزود منتشر کنند. همان طور که دیدیم «مردگان متحرک» نیز این‌چنین بوده و خیلی زود کامل شد به طوری که هرماه اپیزود آن به بازار می آمد. ولی این بازی فقط ۳ اپیزود داشت. که زمان زیادی هم لازم نداشت.

تل تیل قرار است عرضه هر اپیزود را مدیریت کند. البته تاخیرها هم اجتنباب نا ذیر می شوند وقتی که بار ۵ محصول را پشت سر هم به دوش می کشند.

تل تیل همچنین قصد دارد فصل سوم بازی اصلی خود یعنی واکینگ دد (مردگان متحرک ) را تا پاییز امسال بسازد . فصل سومی که مدت هاست گیمرها منتظرند که ببینند «کلمنتاین» در دنیای بی رحمی که به وجود آمده چه می کند. سرانجامش چیست؟! واقعا دلتنگ آن خاطره ها شدیم…

منبع

دیدگاهتان را بنویسید