باوجود رقبای جدیدی که این هفته به میدان آمدند، «درجستجوی دوری» کماکان رتبه اول را برای خود نگه داشته است. این سومین هفته متوالی است که این انیمیشن درصدر لیست پرفروش‌ترین ها قرار می گیرد. با کلاکت همراه باشید.

با ۴۱ میلیون دلار بدست آوردن تاپایان این هفته، این فیلم انیمیشنی  درکل ۳۷۲ میلیون دلار فروش داشت که آنرا دومین فیلم پرفروش سال قرار می دهد.

این محصول درحدی است که میخواد از فیلم «کاپتان آمریکا:جنگ داخلی» پیشی بگیرد و بهترین و بزرگترین رویداد سال شود.

همچنین درجستجوی دوری با Frozen  نیز برابری می کند و می‌تواند رتبه چهارم بزرگترین فیلم انیمیشنی تاکنون را کسب کند.

اگر بتواند در هفته چهارم و پنجم عرضه خود هم فروش خوب و قوی داشته باشد می تواند درلیست سه اثر برترتاکنون قرار گیرد و همچنین می تواند رکورد فروش « داستان اسباب بازی ۳ »  با فروش کل ۴۱۵ میلیون دلار را هم بشکاند.

«افسانه تارزان» توانست مقام دوم را با ۳۸ میلیون دراولین هفته خود کسب کند.

این محصول از بیشتر طرح های ارائه شده برتر است ولی هنوز نمایش ضعیفی با وجود بودجه ساخت ۱۸۰ میلیون دلاری خود نشان داده است. به طوریکه تا کنون تنها ۱۸ میلیون از بازار های جهانی بدست آورده است. شاید تارزان با این اثر بالکل سقوط کند.

به تدریج دارد برای همه ثابت می شود که اثرهای ترسناکی که با بودجه کم ساخته می شوند به خودی خود راهی آسان برای کسب درآمد هستند.

همانطور که عنوان  The Purge: Election year درهفته اول عرضه خود توانست سه برابر بودجه ی ۱۰ میلیون دلاری خود بدست آورد و درجایگاه سوم قرار گیرد. همچنین موفق به شکست The BFG  شدکه تنها ۱۹ میلیون ناچیز دربرابر بودجه ۱۴۰ میلیونی خود بدست آورد.

واقعا شاید این فیلم ترسناک از نظر فروش برترین این هفته باشد (باتوجه به بودجه ساخت) که آماری فوق العاده تا به کنون داشته است.

باید بگوییم BFG هم ساخته کمپانی دیسنی هست.

درکل باز هم کمپانی والت دیسنی امسال درآمد خوبی داشت و رکورد شکنی کرد.

[list icon=”momizat-icon-indent-decrease” ]هفته اول عرضه «روز استقلال: بازخیز» ضعیف بود و نتوانست بازخورد خوبی دریافت کند. ولی مخاطبان خارجی علاقه ی زیادی به این فیلم در این هفته نشان دادند و باعث شدند این فیلم ۱۷۷ میلیون دیگر دراین هفته جمع کند و درکل با فروش جهانی ۲۴۹ میلیون لار در این هفته همراه باشد..[/list]

به نظر می رسد «روز استقلال: بازخیز» دارد برمی گردد و قرار است سود بیشتری را کسب کند…

درجدول زیر آمار فروش ده تا از برترین پرفروش ها رو مشاهده می کنید:

Box Office - 3Ju

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید