با وجود موفقیت و کیفیت ساخت «درجستجوی دوری» که ادامه ای بر «جستجوی نمو» است، مردم راجع به اینکه «پیکسار» به کارخانه ای دنباله رو تبدیل شود نگران اند! با کلاکت همراه باشید.

طبق گفته‌های رئیس این کمپانی “Jim Morris ” برنامه‌های زیادی برای فیلم‌های اصلی خود دارند. پس نباید نگران بود.

«موریس» طی مصاحبه‌ای با Entertainment Weekly توضیح داد که تفکرات استودیو روی ادامه فیلم هایمان با فیلم سازان دیگر یکسان است مانند «جان لاستر»، «پیت داکتر»، «اندرو استانتون» و…

بیشتر استودیوها به محض اینکه از یک محصول خود به موفقیت برسند تصمیم می گیرند که ادامه‌ای هم برای آن بسازند ولی مدل تجارت ما مدل فیلم سازی ست و ما هیچ ادامه ای برای فیلم های خود نمی سازیم مگر اینکه کارگردان آن فیلم ایده‌ای داشته باشد که همه خواهان آن باشند.

وی افزود:

ادامه ی یک فیلم به لحاظی سخت‌ تر از ساخت نسخه اصلی خواهد بود. چرا که در یک طرف پایه و اساس قبلی خواهد بود و در طرف دیگر انتظارات و توقع های زیادی که نباید ناامیدشان کنی!

وقتی استانتون ,«داکتر» و Bras Bird و دیگران درحال حاضر درپروژه های دیگری درگیرهستند، دنباله هایی وجود نخواهند داشت مثل  Up, Inside Out و…

Brad Bird برروی پروژه ی «شگفت انگیزان ۲» کار می کند که درسال ۲۰۱۹ خواهد آمد و قبل از شگفت انگیزان هم فیلم های «ماشین ها» و «داستان اسباب بازی » جدیدی خواهد آمد.

دراین سال‌ها اغلب عرضه های اصلی را شاهد خواهیم بود.

«موریس » گفت:

کمپانی ما به دنباله ها رسیدگی می کند و برنامه ما این است که هرساله فیلمی اصل و مستقل بسازیم و هرسال دیگری دنباله اش را . باشرط اینکه ایده اش از قبل داده شده باشد.

اگر بخواهیم فیلمی را درست بعد از فیلم اصلی بیرون بدهیم می شود مثل اینکه: ۷ دنباله را برای ۲۱ نسخه اصلی خود از زمانی که توسط «دیسنی» درسال ۲۰۰۶ به کار گرفته شدیم تولید کنیم.

کار بعدی این کمپانی  «ماشین ها ۳ » است که ۱۴ جولای سال بعد رونمایی می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید