هدف فیلم عقیده قاتلان مناسب و درست بودن احساس آن است. رئیس پروژه می گوید: کاری که ما داریم تلاش می کنیم انجام دهیم، این است که مطمئن شویم ریشه ‎Assissin’s Creed‎‏ قدیم حفظ شود و ازمسیر اصلی خود خارج نشود. احترام به اصول اولیه ارزش زیادی برای ما دارد. معمولا فیلم هایی که از روی بازی های ویدئویی محبوب ساخته میشوند فیلمی به آن محبوبی نمی شوند یا افتضاح می شوند. یوبی سافت معتقد است که این فیلم این عادت رامی شکند و چیز دیگری خواهد بود. مدیر کنترل محتوای ‎Assassin’s Creed‎‏ دریوبی سافت یعنی ‏ Azaizia Aymar ‎‏، درباره اینکه این فیلم چگونه می خواهد این عنوان رابدست بیاورد صحبت هایی کرده است: کاری که مادرتلاش هستیم انجام دهیم این است که مطمئن شویم ریشه ‎Assassin’s Creed‏ همیشگی حفظ شودو ازمسیر اصلی خودخارج نشود. همچنین ‏ Aymar ‎‏ درمصاحبه ای با وبلاگ یو بی سافت گفت: در اولویت ما این است که مطمئن باشیم که قادرهستیم که با الهامات و ایده های جدید پیش برویم و موفق باشیم. می خواهیم هرچیزی درست کارشود واحساس خوبی داشته باشیم. همانگونه که در تریلر دیدیدیم، مافکر می کنیم بخشی ازکار را تاکنون به خوبی انجام داده ایم.‏ Aymar  ‎همچنین درباره هدف های ‎Assassin’s Creed‎‏ نیز توضیحاتی داد. وی گفت: ما می خواهیم جمع  وسیعی ازمخاطبان را به سوی خود جذب کنیم. نه فقط طرفداران بازی بلکه هرشخصی که می بیند. وی افزود: نیاز است که پروژه فیلم ‎Assassin’s Creed‎‏ کاملا” مستقل و بی نیاز و خوداستوار باشد.

همیشه ایده اصلی این بوده که اگرکسی این فرانچایز را می شناسد، به سوی همه ی موارد قبلی برود. ولی یک ورودی جدید باید بتواند از پس این تجربه سخت برآید بدون اینکه حق موارد قبلی خود را پایمال کند. نمی خواهیم فیلم را خیلی براساس بازی های قبل بسازیم و مدام به کارهای قبلی خود رجوع کنیم. این فیلم تعادل خوبی در بخش داستان خواهد داشت وداستان به لحاظی قدرتمند خواهد بود.

 

‏‎Assassin’s Creed‎‏ پیش رو باحضور بازیگران نامزد اسکار و برندگان اسکاری همچو مایکل فاسبندر (نقش اصلی) و ماریون کوتیلارد و جرمی آیرونز درخشان تر شده و ۲۱ دسامبر اکران خواهد شد که یک هفته بعد از اسپین آف جنگ ستارگان یعنی ‏ Rogue One  پخش می شود. اخیرا یکی ازمجریان یوبی سافت گفته است که: خود کمپانی انتظار زیادی برای درآمد زایی ندارد و فکر نمی کنیم که کلی پول از طریق ‎Assassin’s Creed‎‏ بدست بیاوریم. این فیلم همچنین موردخوبی برای فرانچایز ‏Assassin’s Creed‏ خواهد بود. رئیس اروپایی Alain Corre ‎‏ گفت: ماطرفداران پایه خود را داریم ولی چیزی که ما می خواهیم این است که این فیلم راطوری جلوه دهیم که حتی افرادی که تاکنون هیچ عنوانی از این فرانچایز را نرفته باشند سراغشان بروند و موارد بیشتری از بازی ها را تجربه کنند.یوبی سافت برخلاف قرار یکساله همیشگی خود، دیگر امسال قرار نیست نسخه اصلی جدیدی رابسازد که این برای فیلم خیلی خوب است. چراکه این عمل به تیم بازاریابی فیلم فرصت بیشتری برای انجام کارهایشان می دهد. شایعه شده که بازی جدید ‏Assassin’s Creed‏ درسال ۲۰۱۷ ساخته و منتشر می شود و قرار است درمصر اتفاق بیفتد.

پایان

دیدگاهتان را بنویسید