ادامه فیلمبرداری جدیدترین اثر بلند سینمایی سعیـــد سهیلی در شهـرک سینمایی غزالـــی خواهد بود. با کلاکت برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.
به گزارش کلاکت و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «گشت ارشاد ۲» جدیدترین اثر بلند سینمایی سعید سهیلی در مقام کارگردانی است که حمید فرخ نژاد، ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، اسدالله یکتا، مهدی ماهانی، علی رحیمی و… در آن نقش آفرینی می‌کنند. فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۲» که فیلمبرداری‌اش از ۲۲ تیر آغاز شده، این روزها در حمامی در شرق تهران مشغول فیلمبرداری هستند و لوکیشن بعدی آنها شهرک سینمایی غزالی خواهد بود. مهدی ماهانی آخرین بازیگری است که به این فیلم اضافه شده و طی روزهای آینده دو بازیگر دیگر اضافه خواهند شد. حسن ایوبی نیز تدوین این فیلم را عهده‌دار است.
در خلاصه داستان «گشت ارشاد ۲» که توسط سعید سهیلی و حمید فرخ‌نژاد تهیه می شود آمده است: عباس و حسن پس از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می روند. عطا در این مدت در کما بوده و به تازگی به هوش آمده و به زندگی عادی بازگشته. این سه رفیق دوباره با هم همراه شده، در پی کاری شرافتمندانه می‌گردند. اما پس از تلاش های بسیار، ناچار می‌شوند دوباره… .

دیدگاهتان را بنویسید