آخرین فیلمی که هدف باز سازی مجدد قرار گرفته فیلم پاپیون محصول سال ۱۹۷۳ است.تا کنون حضور چارلی هانام درنقش بازیگر اصلی فیلم قطعی شده و حالا خبر از پیوستن ستاره سریال آقای روبات به این فیلم به گوش میرسد.

نویسنده فیلم تحسین شده زندانیان آرون گزیکوفسکی مسئول نوشتن فیلمنامه این اثر است اشاره کرده است که  مشابه نسخه دهه ۷۰ پاپیون اقتباس شده از شرح زندگی آنری شایربا نام مستعار پاپیون است.که استیو مک کوئین نقش وی را ایفا کرده بود. وی افزود داستان زندگی وی داستانی نیمه جنایی در دهه ۱۹۳۰ فرانسه روایت میشود که شایر به طور ظالمانه ای به قتل محکوم میشود و در منطقه ای از مستعمرات فرانسه که به خشونت و فساد مشهور است زندانی میشود. در آن جا با شخصی که پول زیادی همراه دارد به نام لوئیس دگا آشنا می شود,که قبول میکند در ازای محافظت از او هزینه فرار شایر را بپردازد. ملک قرار است در نقش لوئیس دگا که نقش وی را داستین هافمن بازی کرده بود بازی کند,این فرصت خوبی برای بیشتر مطرح شدن این بازیگر است.

مایکل نویرکارگردان فیلم از کلید خوردن آن در ماه آینده خبرداد.البته راس ملک را بار دیگر در سری دوم آقای روبات نیز خواهیم دید.و در فیلم سینمایی ژانر درام معمایی با نام Buster’s Mal Heart .

منبع:امپایر

رسانه تحلیلی/خبری کلاکت

دیدگاهتان را بنویسید