جاسوسی کردن با لباس‌های زیبا؟ «برد پیت» و «ماریون کاتیلارد» می‌توانند این مورد را هم به لیست تجربیات خود با بازی در آخرین ساخته «Robert Zemechis» به نام «Allied» اضافه کنند.

فیلم نامه این فیلم توسط «استون نایت» نوشته شده است که در آن برد پیت در نقش یک مامور اطلاعاتی به نام «ماکس واتان» بازی می‌کند. در سال ۱۹۴۲ در آفریقای شمالی او با کاتیلارد که یک جنگجوی مقاومت است و در حال انجام یک ماموریت خطرناک است ملاقات می‌کند. کاتیلارد خودش را در نقش همسر برد پیت جا میزند تا ماموریت خود را به پایان رساند و به لندن بازگردد، این درحالی است که بمب باران هوایی شروع شده است.

این دو برای ایفای نقش بهتر شروع به بیرون رفتن باهم قبل از شروع فیلم برداری کردند. تهیه کننده فیلم گراهام کینگ می‌گوید: “این دو نه تنها شروع به تمرین با یکدیگر قبل از فیلم برداری کردند بلکه زمان زیادی را هم برای پرورش کاراکترها با کارگردان فیلم گذراندند، زمانی که ما شروع به فیم برداری کردیم این واقعا فوق‌العاده بود که این دو کاراکتر بسیار زنده و واقعی به نظر می‌رسیدند.”

بازیگرانی نظیر «Jared Harris»، «Lizzy Caplan» و «matthew goode» نیز در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند، Allied درماه نوامبر به روی پرده سینما می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید