در جدیدترین تصویر منتشر شده از « گشت ارشاد ۲ » که جزو موردانتظارترین فیلم سینمایی سال جاری خواند می‌توان \ی برد که هنوز این اثر به فضای طنز پایبند است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کلاکت همراه باشید.

«گشت ارشاد ۲» که طبق صحبت‌های سازنده‌اش ۹۰ درصد از پروژه‌اش پیش رفته و در حال گرفتن سکانس‌های پایانی‌اش هستند؛ جزو موردانتظارترین فیلم سال جاری سینمای ما است. این اثر که توسط سعید سهیلی و حمید فرخ نژاد تهیه می‌شود باری دیگر به زندگی سه دوستی که در قسمت نخست این فیلم با آن‌ها آشنا شدیم می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

عباس و حسن پس از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می‌روند . عطا در این مدت در کما بوده و به تازگی بهوش آمده و به زندگی عادی بازگشته . این سه رفیق دوباره با هم همراه شده، در پی کاری شرافتمندانه می‌گردند. اما پس از تلاش های بسیار، ناچار می‌شوند دوباره ….

در «گشت ارشاد۲» حمید فرخ نژاد، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، سارا سهیلی، ساناز طاری، امید روحانی، اسدالله یکتا، صفر کشکولی، محمد الهی، فاطمه شکری، داوود مقدادی، رضا شمس الدین، فاطمه مرتاضی، منصور نوبخت، ابوالفضل تُهرابی،ملیحه جلیلی، محمدعلی نقلی لو، هادی افضلی، محمدکریم ولدخانی، شهرام احمدنیا و مهدی ماهانی بازی می‌کنند.
در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را مشاهده کنید:
پولاد کیمیایی، حمید فرخ نژاد و ساعد سهیلی در « گشت ارشاد ۲»

پولاد کیمیایی، حمید فرخ نژاد و ساعد سهیلی در « گشت ارشاد ۲»

[portfolio columns=”two” nav=”pagination” count=”12″]

دیدگاهتان را بنویسید