Uncharted از آن دسته فیلم هایی است که برای مدت های طولانی در دست ساخت بوده اما به علت تغییر پیدا کردن کارگردان و تیم هنری آن به طور متعدد، استدیو سازنده آن چندین بار دست به توقف ساخت آن زده است و تا چند وقت پیش تمام گزارشگران و تحلیلگران گمان می کردند که این فیلم دیگر ساخته نخواهد شد تا اینکه گفته شد این فیلم همچنان در دست ساخت می باشد و فیلمنامه نویسی انرا نیز Joe Carnahan بر عهده دارد البته همانطور که می دانید در حال حاضر ایشان تمام تمرکز خود را بر روی فیلم Bad Boys For Life گذاشته اند و زمان زیادی را صرف پروژه ساخت Uncharted نمی کنند.

حال بر اساس آخرین گزارشات صورت گرفته این فیلم به دست Shawn Levy کارگردانی خواهد شد، ایشان همان شخصی هستند که کارگردانی سری فیلم های Night at the Museum را انجام دادند. با این اوصاف در موفقیت شدن فیلم Uncharted هیچ جای شکی باقی نمی ماند.

تنها سوالی که کمی ذهن هواداران فرنچایز Uncharted را به خود در گیر کرده این است که آیا پس از این همه انتظار داستان Nathan Drake بالاخره بازگو خواهد شد یا خیر ؟! برای پاسخ به این سوال کمی زود است اما احتمالا این اتفاق به حقیقت خواهد پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید