این روز ها فیلم های ابرقهرمان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و همین چند وقت پیش بود که گفته شد Tim Miller از کارگردانی Deadpool صرف نظر کرده و گویی که این مسئله گریبان گیر فیلم The Flash نیز شده است و تا به حال دو کارگردان گراهام اسمیت (Seth Grahame-Smith) و ریک فامایوا (Rick Famuyiwa) اقدام به بر عهده گرفتن این وظیفه نموده اند اما هر دو آنها بر سر مسائلی نامعلوم با کمپانی برادران وارنر اختلاف نظر داشته اند. این سومین باری می باشد که فیلم The Flash بدون کارگردان است و طرفداران کوین اسمیت (Kevin Smith) را برای انجام دادن کارگردانی این فیلم پیشنهاد کرده اند. ولی اگر قرار باشد که درخواست بر عهده گرفتن کارگردانی این فیلم به اسمیت را بدهند او به آنها کارگردانان دیگری را پیشنهاد خواهد کرد چرا که ایشان میلی به انجام اینکار ندارند.

کوین اسمیت در پی سوالات مکرری که در مورد این مسئله از او پرسیده شد، واکنش خود را نسبت به پیشنهاد دادن سمت کارگردانی فیلم The Flash اینگونه بیان کرد :

اگر کسی از من بپرسد که آیا علاقه ای به کارگردانی فیلم The Flash داری ؟! جواب من مثبت است اما نظرم این است که قبل از من با تیم میلر (Tim Miller) و خواهر و برادر واچوسکی (Lana Wachowski و Lilly Wachowski) صحبت کنید. قبل از اینکه اقدام به بحث نمودن پیرامون این موضوع با اینجانب کنید لیست بلندی از کارگردانان وجود دارند که می توانند این فیلم را به شاهکار تمام عیار تبدیل کنند.

اکران این فیلم برای سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است اما با خالی بودن این سمت احتمالا در روند ساخت این فیلم مشکلات زیادی پیش می آید و زمان اکران آن به تعویق خواهد افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید