در پی اعلام خبر جدايی جرمی کلاکسون از شبکه BBC در مارس سال ۲۰۱۵، اکثریت بر این باور بودند که برنامه Top Gear به پايان راه نزديک شده است. چرا که اکثر طرفداران آن به دنبال برنامه های جذاب اين سه فرد يعنی ريچارد هموند (Richard Hammond)، جيمز می (James May) و جرمی کلاکسون (Jeremy Clarkson) بودند. با روی دادن اين اتفاق توسعه دهندگان اين برنامه گمان می کردند که با استخدام دو چهره جديد می توانند به اين برنامه رونق ببخشند اما همانطور که انتظار می رفت اين برنامه با شکست روبرو شد و با افت ببيننده مواجه شد.

اما گويی اين سه چهره به واسطه درخواست های متعددی که از سوی هوادارانش صورت گرفته تصميم به ايفا نقش در برنامه جديد شبکه اينترنتی آمازون تحت عنوان The Grand Tour نموده اند و خوشبختانه در اين راه نيز سربلند بوده اند و اعتماد آمازون را بيش از پيش به خود جلب کرده اند.

به گزارش تهيه شده ددلاين نخستين قسمت برنامه The Grand Tour موفق به شکاندن رکورد تعداد ببينندگان شبکه اينترنتی آمازون شده است و با کنار زدن سريال The Man In The High Castle به پر ببيننده ترين برنامه اين روز های اين شبکه تبديل شده است. طبق آمار های گرفته شده تعداد بينندگان اين برنامه در کشورهای آمريکا، بريتانيا، آلمان، اتريش و ژاپن به بالای يک ميليون رسيده‌ است.

دیدگاهتان را بنویسید