بر اساس آمار گرفته شده وبسایت باکس آفیس موجو، نسخه بازسازی شده فیلم Ghostbusters در سراسر جهان فروشی نزدیک به ۲۳۰ میلیون دلار داشته که نسبت به بودجه صرف شده برای ساخت آن رقم قابل توجهی نمی باشد و از آن به عنوان یک شکست تجاری برای کمپانی سونی یاد می شود. پل فیگ کارگردان نسخه ریبوت Ghostbusters در مصاحبه اخیر خود با دن آف گیک نظر خود را در مورد ساخت شماره دوم این فیلم اینگونه بیان کرد:

اگر این استودیو بخواهد دوباره از من دعوت به همکاری کند، من باید کمی در مورد آن فکر کنم. هرچند که ما در کنار یکدیگر لحظات خوبی را سپری کردیم و من کار با این تیم را دوست دارم، اما نتیجه نهایی کار (شکست فیلم Ghostbusters) مرا خیلی مات و مبهوت ساخته است.

پل فیگ در مصاحبه ای که ماه گذشته با دیلی بیست انجام داد گویی همچنان به ساخت دنباله ای برای فیلم Ghostbusters امید داشت. گفته های او در این مصاحبه به شرح زیر می باشد :

این عالی می باشد که بتوانیم فیلم های بیشتری در مورد ارواح و شکار آنها بسازیم و کار کردن بر روی یک شماره دیگر از Ghostbusters جالب به نظر می رسد.

در ماه آگوست نیز کمپانی سونی این موضوع را بیان کرده بود که اگر فیلم در گیشه ۳۰۰ میلیون دلار فروش کند اجازه ساخت دنباله آن به توسعه دهندگان داده خواهد شد اما این فیلم ۷۰ میلیون کمتر از مقدا پیش بینی شده فروش کرد و این شانس را از دست داد.

دیدگاهتان را بنویسید