تنها یک ماه تا اکران Assassin’s Creed فاصله داریم فیلمی که بر گرفته از بازی ویدیوئی با همین نام می باشد و برای حماسه آفرینی در دنیای سینما راه دشواری را پیش رو دارد چرا که در زمان اکران خود باید با رقیبان سرسختی من جمله Passengers که یک فیلم درام تلخ با هنرنمایی بازیگران به نامی چون جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) و کریس پرت (Chris Pratt) و Sing که یکی از مورد انتظار ترین های انیمیشن های امسال می باشد، به رقابت بپردازد و شکست دادن آنها دور از باور هاست. اما با این حال فاکس به دنبال این است که بتواند با فیلم ۱۳۰ میلیون دلاری خود رکورد پرفروشترین فیلم های ساخته شده از روی بازی های ویدیوئی را بشکند و از این طریق خود را نسبت به سایر استودیو های فیلمسازی متمایز سازد.

مطمئننا شخصیت های حاضر در یک فیلم هسته اصلی داستان آنرا تشکیل می دهند و از اینرو مایکل فسبندر ستاره فیلم Assassin’s Creed در مصاحبه اخیری که با مجله امپایر انجام داده تصمیم گرفته تا کمی در مورد این موضوع صحبت کند:

شخصیت های حاضر در فیلم از نظر اخلاقی بسیار مبهم می باشند. هر دو قبیله تمپلار ها و اساسین ها در لحظاتی افرادی ریا کار و دورو هستند. به طوری کلی در فیلم نمی توانید شخصیتی بیابید که بتوانید بگویید سفید است یا سیاه. این موضوع مخاطبان را به چالش می کشد و برای آنها امری جالب می باشد. و آنها به طور مداوم از خود این سوال ها را می پرسند که طرفدار کدام از آن ها باشم؟! این یکی را دوست داشته باشم یا آنرا ؟! و این موضوع همیشه در یک فیلم جذاب به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید