Resident Evil 7 یکی از مورد انتظار ترین بازی های ویدئویی سال آینده به شمار می رود، از اینرو شرکت Capcom بر این باور است که این بازی می توانند در زمان عرضه حماسه بی آفریند. در مصاحبه ای که MCV اخیرا با Antoine Molant انجام داده، ایشان گفته است که شرکت Capcom انتظار دارد که در اولین روز عرضه این بازی ویدئویی، چهار میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش برسد.

از نظر تجاری، احتمالا Resident Evil 7 بزرگترین بازی ویدئویی شرکت Capcom می باشد که قرار است بر روی دستگاه های جدید عرضه شود. در حالت ایده ال ما دوست داریم که این بازی در روز اول عرضه خود در سراسر جهان، فروشی چهار میلیون نسخه ای داشته باشد.

با توجه به آمار پیشخرید ها و روندی که این روز ها در گوشه و کنار شاهد آن هستیم، اعتماد بنفسمان برای دستیابی به این دستاورد روز به روز در حال افزایش است و نشانه هایی که در بازار های انگلستان یا سایر مناطق به چشم می خورند، بسیار مثبت هستند. اما با این وجود ما دست از تلاش بر نداشته ایم چرا که ما قصد داریم این موضوع را به مرز حقیقت برسانیم.

بازی ویدئویی Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۷ (۵ بهمن سال ۱۳۹۵) بر روی کامپیوتر های شخصی، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید