چه به سبک فیلمسازی زک اسنایدر (Zack Snyder) علاقه داشته باشید یا خیر این موضوع را بدانید که او همان شخصی می باشد که در سال ۲۰۱۳ با ساخت فیلم Man of Steel دلیلی شد برای به وجود آمدن دنیای فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی کامیکس “DC Extended Universe”، دنیایی که دو سال بعد توانست با اکران فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice به دست اسنایدر به محبوبیت خاصی در میان تماشاگران دست یابد و شرکت DC را بیش از پیش در صنعت فیلمسازی مطرح سازد.

زک اسنایدر همچنان به کار خود در این عرصه ادامه می دهد و اکنون مشغول به کار بر روی پروژه جدید ابر قهرمانانه ای به نام Justice League می باشد که قرار است سال آینده بر روی پرده های سینما برود. گویا که او علاقه خاصی نسبت به این فرنچایز پیدا کرده است و قصد دارد تا با ارائه دنباله ای از آن در ژوئن سال ۲۰۱۹ تماشاگران را هیجان زده سازد.

به گزارش THR تاریخ اکران فیلم Justice League 2 به تعویق افتاده است و این مسئله به نفع زک اسنایدر می باشد چرا که او می تواند مدت زمان بیشتری را به کار بر روی این فیلم اختصاص دهد و از خطاهای احتمالی خود بکاهد. به این دلیل که شرکت DC در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ فیلمی از سری فیلم های Batman برای اکران در دست دارد، توسعه دهندگان تصمیم به این اقدام کرده اند و تغییراتی در تاریخ اکران آن اعمال کرده اند. اکنون فیلم Justice League 2 قرار است در زمانی نامعلوم در سال ۲۰۲۰ به سینما ها پا بگذارد.

Justice League در ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۷ (۲۶ آبان سال ۱۳۹۶) بر روی پرده های سینما نقش خواهد بست.

دیدگاهتان را بنویسید