از همان ابتدا مشخص بود که DC وبرادران وارنر برنامه های زیادی برای توسعه دنیای ابر قهرمانانه DC دارند. به هنگام تائید شدن ساخت Suicide Squad “جوخه انتحار” از زبان استودیو وارنر در مارس، گفته شد که احتمال ساخت فیلم سولو از هر کدام از شخصیت های جوخه انتحار وجود دارد و هیچ سخنی از احتمال ساخت دنباله ای از این فیلم به زبان نیامد. در آگوست این فیلم با راه پیدا کردن به سینما ها در کمال ناباوری با استقبال خوبی از سوی هواداران روبرو شد هر چند که این فیلم امتیازات خوبی دریافت نکرد اما توانست در گیشه جهانی فروشی ۷۵۰ میلیون دلاری از خود به جا بگذارد. شاید همین امتیازات پایین دریافت شده از سوی منتقدان و هواداران بود که آنها را از با خبر ساختن مردم از روند ساخت دنباله ی این فیلم بازداشت اما با این وجود شایعات همچنان ادامه دارد و طبق شایعات اخیر روند ساخت این فیلم به سرعت در حال انجام است.

در گزارش اخیر هالیوود ریپورتر این موضوع بیان شده بود که دیوید ایر (David Ayer) در حال ساخت اسپین آفی با نام Gotham City Sirens می باشد و علاوه بر Suicide Squad 2 “جوخه انتحار” مشغول به ساخت سولوی ویل اسمیت (Will Smith) نیز هست.

شاید این گزارش موضوعات زیادی را روشن نسازد اما اینرا باید بدانید که با روی آوردن دیوید ایر (David Ayer) به ساخت اسپین اف Gotham City Sirens احتمال این وجود دارد که شماره بعدی جوخه انتحار به کارگردان جدیدی نیاز داشته باشد و از آنجایی که یکی از شخصیت های اصلی جوخه انتحار، ویل اسمیت (Will Smith) با پروژه سولوی خود درگیر می باشد امکان دارد اکران این فیلم برای چندین بار به تعویق بی افتد.

دیدگاهتان را بنویسید