دستمزد چیزی است که سطح بازیگران را مشخص می سازد و به گونه ای به شهرت آنها نیز باز می گردد، این روز ها معمولا بازیگران زن دستمزد کمتری نسبت به مردان می گیرند. اما اکنون به نظر می رسد این موضوع همانند گذشته در این صنعت حکم فرما نیست و فلیسیتی جونز (Felicity Jones) در فیلم Rogue One: A Star Wars Story بیشترین دستمزد را در میان بازیگران داشته است.

به گزارش هالیوود ریپورتر، ایشان گران قیمت ترین بازیگر فیلم Rogue One بوده اند، البته مقدار دقیق مبلغی که به ایشان داده شده ذکر نشده و تنها گفته شده که ایشان دستمزدی ۷ رقمی داشته اند در حالیکه همبازی های مرد او دستمزدی ۶ رقمی داشته اند که این روز ها دست مزدی متوسط محسوب می شود البته نباید این موضوع را فراموش کنیم که مطمئننا اگر بازیگر مرد برجسته ای در این فیلم حضور پیدا می کرد شرایط به طور کلی تغییر می کرد.

نباید این موضوع را نادیده گرفت که فلیسیتی جونز کسی است که نامزدی اسکار را نیز تجربه کرده است و در اکثر فیلم ها بازی او مورد قبول منتقدان واقع شده است. با این وجود اگر بیشتر از اینها نیز به او در ازای بازی در این نقش داده می شد جای تعجبی برای مردم به جا نمی گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید