اواخر سال میلادی گذشته (۲۰۱۶) بود که تایید شد قسمت چهارم فیلم محبوب «بی‌مصرف‌ها» در دست ساخت است. حال مشخص شد که این اثر توسط خالق خودش یعنی Sylvester Stallone ساخته خواهد شد.Stallone در فیسبوک به دنبال کنندگانش درباره شروع به کار این پروژه گفت. همچنین وی در ادامه گفت که این بی مصرف‌ها یکی از بهترین‌ها خواهد بود. همچنین از ایده‌های خودش و تیمی که در حال بر روی این قسمت هستند صحبت کرد.  لازم به ذکر است که وی از صحنات اکشنی که با دیدنش انگشت به دهان خواهید ماند نیز صحبت کرد.

آخرین قسمت از «بی‌مصرف‌ها» در اکتبر ۲۰۱۵ پخش شد که برخلاف انتظارات موفق عمل نکرد. این فیلم ۲۰۰ میلیون دلار فروش جهانی داشت و در چین با ۴۰ میلیون دلار فروش به فروش ناامید کننده‌اش خاتمه داد.

حال این اثر که با کمی بی‌دقتی سازندگانش از مسیر اصلی خارج  و به یک فیلم بکش بکش و اکشن تو خالی تبدیل شده بود؛ توسط خالق خودش دوباره قرار است به میدان مبارزه در گیشه‌ها برگردد. شخصیت‌های مشهوری در این سه گانه حضور داشتند که می‌توان به جیسون استاتهام، تری کروز، دولف لاندگرن، رندی کوچر و جت لی – به علاوه آرنولد شوارتزنگر و (برای اولین بار در قسمت دو) بروس ویلیس، وسلی اسنایپس و آنتونیو باندراس اشاره کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید