طبق گفته رئیس شرکت BioWare، آقای Aaryn Flynn بازی ویدئویی Mass Effect: Andromeda در ۲۱ مارس و ۲۳ مارس (۱ – ۳ فروردین سال ۱۳۹۶) به ترتیب در بازار های شمال آمریکا و اروپا عرضه خواهد شد. Flynn در پستی که اخیرا در بلاگ رسمی شرکت BioWare منتشر شده این موضوع را این گونه شرح داد :

از صبر و شکیبایی شما قدر دانیم چرا که شما به ما زمان بیشتری را برای تمرکز بر روی این پروژه دادید.

برای به ارمغان آوردن یک گرافیک عالی با موتور گرافیکی Frostbite تا به این لحظه جلسات متعددی را بر گزار نموده ایم تا از کیفیت حاصل آن اطمینان لازم را کسب نماییم.

در تعطیلات کریسمس اعضای این شرکت نسخه ای از بازی ویدئویی Mass Effect: Andromeda تحت عنوان “holiday build” را تجربه نموده اند که Flynn در مورد آن می گوید :

این سنت دیرینه این شرکت می باشد و به روز های اولیه مجموعه Mass Effect باز می گردد. اعضای شرکت نسخه کامپیوتر های شخصی یا کنسول آنرا با خود به خانه می برند و پس از تعطیلات کریسمس نظرات خود را نسبت به آن ارائه می دهند. خوشبختانه بازخورد ها عالی بوده اند. گرفتن مهر تائیدیه از اعضایی که در سه گانه این مجموعه نیز نقش کلیدی را ایفا کرده اند در واقع کلیدی برای باز کردن قفل راهنمایی جهت انتخاب زمان عرضه این بازی ویدئویی بوده است.

Andromeda برای پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One در دست ساخت می باشد.

یک نظر

  • عرفان ۱۷ / ۱۰ / ۱۳۹۵ پاسخ

    بعد از skyrim داری به بزرگترین شاهکار سبک RPG نگاه میکنی.

دیدگاهتان را بنویسید