طبق جزئیات منتشر شده در طول هفته گذشته و نمایش دادن کاپیتان Salazar سوار بر کشتی در تصویر جدید منتشر شده از سوی USA Today، اکنون تحلیلگران بر این باورند که در Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales بدون شک شاهد سکانس هایی از دوران جوانی جک اسپارو خواهیم بود. تنها نگرانی هواداران از این است که نکند وجود این فلش بک ها به داستان این فیلم لطمه بزند و آنرا دچار یک شکست جبران ناپذیر کند البته از آنجاییکه انجمن نویسندگان این فیلم را افراد ماهر و کارکشته تشکیل می دهند چنین رویدادی دور از ذهن است.

جهت آشنایی بیشتر با روایت داستانی Dead Men Tell No Tales متن زیر را مطالعه کنید :

جاتی دپ در نقش نمادین خود، جک اسپارو بر روی صحنه فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales حضور پیدا خواهد کرد. ماجرا این فیلم در دریایی خروشان آغاز می شود، جایی که جک اسپارو خود را در میان وزش باد هایی شدید می یابد و در حین حال ارواح های ملوانی را می بیند که به رهبری کاپیتان Salazar در حرکت اند تا بتوانند از مثلث شیطانی که قاتل جان دزدان دریای به ویژه جک است خود را رها سازند. راز رهایی جک از وضعیتی که گریبان گیر او شده در افسانه ترایدنت خدای دریا نهفته است که برای دستیابی به آن باید با Carina Smyth که یک ستاره شناس خارق العاده و البته زیبا روی می باشد و همچنین با Henry که یکی از ملوانان جوان لجباز نیروی دریایی سلطنتی است، متحد شود. او برای نجات پیدا کردن از دست یکی از قدرتمند ترین و خطرناک ترین دشمن خود مجبور به انجام اینکار می باشد.

من جمله سایر اعضای هنری پروژه Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales می توان به کوین مک‌نالی (Kevin R. McNally) در نقش Joshamee Gibbs، گلشیفته فراهانی در نقش یک جادوگر دریایی به نام Shansa، دیوید ونهام (David Wenham) در نقش Scarfield، استفان گراهام (Stephen Graham) در نقش Scrum و جفری راش (Geoffrey Rush) در نقش کاپیتان Hector Barbossa اشاره کرد.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales در ۲۶ می سال ۲۰۱۷ (۵ خرداد سال ۱۳۹۶) بر روی پرده سینما خواهد رفت.

"PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES" The villainous Captain Salazar (Javier Bardem) pursues Jack Sparrow (Johnny Depp) as he searches for the trident used by Poseidon. ©Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved.

دیدگاهتان را بنویسید