با آغاز سال نو میلادی افراد زیادی منتظر هستند تا فیلم‌های مورد علاقه و مورد انتظارشان را بر روی پرده نقره‌ای تماشا کنند. در این مطلب سعی شده است تا مورد انتظارترین فیلم‌های سینمایی سال ۲۰۱۷ را برایتان معرفی کنیم. با موی اسکرین همراه باشید.

starwars

Star Wars Episode VIII  (تاریخ انتشار: ۱۷ دسامبر ۲۰۱۷)

هرسال یک فیلم از جنگ ستارگان؟ محال است؟ بله، درسته. نسخه‌های The Force Awakens و Rogue One به طرفداران این مجموعه نشان دادند که هنوزهم می‌شود با فیلم‌هایی که در کهکشانی بسیار دور رخ می‌دهد، شگفت زده شد.  The Force Awakens   شخصیت‌های جدیدی را به ما معرفی کرد که بسیار هم نزد طرفداران محبوبیت پیدا کردند. مطمئننا در روز اکران این فیلم، همه ما منتظر یک داستان بزرگ و غافلگیرکننده هستیم.

 

.


guardians-galaxy-2-trailer

Guardians of the Galaxy Vol.2  (تاریخ انتشار: ۵ می ۲۰۱۷)

عالیه! محبوب ترین محافظ کهکشان شما چه کسی هست؟ واقعا مهم نیست. همه آن‌ها برگشته‌اند. استار لرد، درکس، راکت و حتی Baby Groot هم برگشته است. همچنین یوندو و تعدادی شخصیت جدید و موسیقی متن جذاب به آن‌ها ملحق می‌شوند. فیلم اول یک سورپرایز ویژه بود و تعدادی از نگهبان‌ها را از داستان خارج کرد. براساس ۲ تریلر منتشر شده از این فیلم، به نظر می رسد این نسخه فوق‌العاده‌تر باشد.

 

 

.


Spider-Man-Captain-America

Spider-man: Homecoming  (تاریخ انتشار: ۷ جولای ۲۰۱۷)

یکی از لحظات محبوب ما در فیلم Captain America: Civil War معرفی مردعنکبوتی به دنیای سینمایی مارول بود. حال با توافق ایجاد شده مابین شرکت Sony و Marvel بر سر حق استفاده از این شخصیت، ما شاهد ارتباط مردعنکبوتی با دیگر ابرقهرمان‌ها خواهیم بود. همچنین Tom Holland جوان می‌تواند مردعنکبوتی محبوب ما باشد.

 

 

.


3179772-naa7lwlWonder woman   ( تاریخ انتشار: ۲ ژوئن ۲۰۱۷)

فیلم Batman VS Superman: Dawn of Justice را بخاطر می‌آورید؟ فیلم محبوبی در نزد خیلی‌ها نبود. تنها چیزی که به ما نشان داد یک Wonder Woman جذاب بود. ما در این فیلم شاهد ریشه‌های این شخصیت در گذشته خواهیم بود که به عمق جنگ می‌رود تا پایان بخش تمام جنگ‌ها باشد.

 

 

.


apesWar for the planet of the Apes    (تاریخ انتشار: ۱۴جولای ۲۰۱۷)

دو قسمت آخر از این مجموعه فیلم واقعا درجه یک بودند. استودیو Fox اخیرا نمایشی از این فیلم داشته است و ما تعدادی از صحنه‌های فیلم را دیدیم.  داستان در حال پیشرفت است و ما قطعا چیزی بیش از همان چند صحنه را دریافت نکرده‌ایم. با ساخت این فیلم جنگی به همراه تعدادی صحنه‌های رازآمیز و شوخ طبعانه، ما نمی‌توانیم تا اکران این فیلم صبر کنیم.

 

 

.


c1trmjnvqaajf74-jpg-largeLogan    ( تاریخ انتشار: ۳ مارس ۲۰۱۷)

هیو جکمن در فیلم‌های بسیاری از مجموعه X-Men نقش ولورین را بازی کرده است. از آنجا که او برای خداحافظی از این نقش آماده می‌شود، داستان این شخصیت مربوط به آینده می‌شود و به ما یک لوگان پیرتر و ریش دارتر نشان می‌دهد. با عناصری که ما از خط داستانی کمیک‌های مصور لوگان پیرمرد (Old Man Logan) دریافته ایم، باید منتظر آینده‌ای غمگین برای میوتنت‌ها باشیم. لوگان یکی دیگر از فیلم‌های استودیو فاکس می‌باشد. تنها جمله‌ای که می‌توانیم بگوییم این است که: این فیلم قرار است فیلم جذابی باشد.

.


Fast & Furious 8 fast-and-furious-8  ( تاریخ انتشار ۱۴ آوریل ۲۰۱۷)

این قسمت درباره چیست؟ بیایید واقع گرا باشیم، اصلا مهم نیست. اگر شما طرفدار ۷ نسخه قبلی باشید،‌جای بحثی باقی نمی‌ماند. این سری فیلم بسیار بزرگ است. ما کلا موافق انتشار هرچه بیشتر این مجموعه می باشیم.

 

 

.


valerian-178361Valerian and the city of a Thousand Planets   (تاریخ انتشار: ۲۱ جولای ۲۰۱۷)

این فیلم هم یکی دیگر از آن فیلم‌ها است که تا زمان انتشار تریلرش چیزی در مورد آن نمی دانستیم. لوک بسون کارگردان عالی است و جلوه‌های ویژه فیلم تماشایی هستند. داستان فیلم اقتباسی از یک کمیک مصور فرانسوی می‌باشد. ما برای یک سفر دیگر در میان ستارگان به همراه بسون هیجان زده هستیم.

 

 

.


trhulk-625x350Thor: Ragnarok   (تاریخ انتشار: ۳ نوامبر ۲۰۱۷)

در سال ۲۰۱۶ ما قهرمان‌های زیادی از دنیای مارول را در یک فیلم دیدیم. تمام انتقام جویان به جز هالک و ثور، بخاطر اینکه این ۲ قهرمان عجیب با هم متحد شدند تا کار آزگارد را یکسره کنند. به نظر می‌رسد که دکتر معروف دنیای مارول هم به آن‌ها ملحق شود. با اشاره به زره Gladiator Hulk از داستان Planet Hulk، ما بیش از این نمی توانیم صبر کنیم.

 

 

.


John Wick: Chapter 2John-Wick-Chapter-2-Movie-wide  ( تاریخ انتشار: ۱۰ فوریه ۲۰۱۷)

Keanu Reeves  با یک سگ جدید و یک دسته اسلحه جدید بازگشته است. این دفعه داستان در مورد چیست؟ واقعا مطمئن نیستیم. دفعه قبل، ویک از بازنشستگی خود برای انتقام از کسانی که به سگش آسیب زدند، گذشت. تریلر این فیلم شامل این شعار بود:‌” تنها راه برای خروج، بازگشت است.”،‌که به ما می‌گفت بازگشت این قاتل همان قدری موقتی است که او ممکن است دوست داشته باشد. و لطفا، لطفا، لطفا این دفعه اجازه نده برای سگ اتفاقی بیافتد.

 

.


220px-cloverfield_theatrical_posterUntitled Cloverfield Anthology Movie (تاریخ انتشار: ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷)

فیلم به عقب برگشته است و نام فیلم هنوز مشخص نیست. علیرغم همه این‌ها، ما کمی هیجان زده‌ایم که متوجه شویم فیلم در چه مورد است و آن را در سینماها ببینیم.

 

 

.


Justice LeagueJustice League  ( تاریخ انتشار: ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷)

کاری از دست ما برنمی‌آید اما تماشای تمام ابرقهرمانان دنیای DC در کنارهم برروی پرده سینما هیجان خودش را دارد. ما می‌توانیم فرض کنیم که آن‌ها مانند فیلم Batman VS Superman باهم مبارزه نمی‌کنند. شاید آن‌ها در ابتدا باهم مبارزه کنند؟ با صحبت در مورد تغییر لحن این‌گونه فیلم‌ها، زمان خوبی برای طرفداران دنیای DC می‌باشد.

 

 

.


981265-blade-runnerBlade Runner 2049  (تاریخ انتشار: ۶ اکتبر ۲۰۱۷)

زمانیکه برای بار اول ما خبری از یک فیلم دیگر Blade Runner شنیدیم، ابتدا فکرکردیم قرار است که بازآفرینی باشد. بسیاری از فیلم‌های دوست داشتنی به این راه رفتند و ما را کمی عصبی کردند. بعد از انتشار اولین تریلر، ما یک احساس آرامشی را تجربه کردیم. فیلم هنوز راه طولانی در پیش دارد و ما به امید دیدن این فیلم زندگی می‌کنیم.

 

 

.


dark-tower-movie-set-new-york-city-roland-action-scene-11The Dark Tower ( تاریخ انتشار: ۲۸ جولای ۲۰۱۷)

مجموعه Dark Tower آقای استفان کینگ به واقع رمان‌های خوبی هستند. برخلاف دیگر رمان‌های ایشان، او یک دنیای شگفت انگیز و دسته‌ای از شخصیت‌ها را خلق کرده است. انطباق‌ از دنیای زنده اکشن این سری مشکلات خاص خودش را دارا است اما  این فیلم با نقش‌آفرینی ستاره‌هایی چون ادریس آلبا و متیو مک کانهی بازگشته است.

 

 

.


alien_covenant_teaser_posterAlien: Covenant (تاریخ انتشار: ۱۹ می ۲۰۱۷)

استودیو فاکس از قسمت بعدی سری فیلم‌های Alien برای نمایش در سال ۲۰۱۷ رونمایی کرد و اخیرا اولین تریلر این فیلم نیز منتشر گشت. به دنبال وقایع Prometheus ، خواهیم فهمید که چه بلایی برسر گروه بعدی مکتشفان بر اثر فرود بر روی سیاره اشتباهی آمده است. شما می‌توانید انتظار تعداد زیادی از بیگانگان را داشته باشید که قصد نابودی شما را دارند.

 

 

.


get-out-thumb-860xauto-63342Get Out ‌ (تاریخ انتشار: ۲۴ فوریه ۲۰۱۷)

چه کسی یک فیلم خوب در سبک ترس را دوست ندارد؟ با حضور کمدینی همچون جردن پیلی در یک فیلم ترسناک، مطمئن نیستیم که انتظار چه چیزی را داریم. تریلر این فیلم بر برپایه تم نژادپرستی ظاهرشد اما به سرعت به یک محیط ترسناک بدل شد که ممکن بود اگر در محیط تاریکی نشسته‌اید، چراغ‌ها را  روشن کنید.

 

 

.


dunkirk-filmDunkirk (تاریخ انتشار :۳۱ جولای ۲۰۱۷)

آیا این فیلم هم به یک شاهکار دیگر از طرف کریستوفر نولان تبدیل خواهد شد؟ فیلمنامه این فیلم هم توسط خود نولان نگارش شده است و بازیگرانی چون تام هاردی، کیلین مورفی، هری استایل در آن نقش آفرینی می‌کنند. اصلا مهم نیست که فیلم در چه موضوعی قرار دارد، چون قرار است یک شاهکار باشد. اولین تریلر منتشر شده از فیلم نمایشی از یک حماسه در جنگ دوم جهانی را به نمایش گذاشت.

 

 

.


ukongKong: Skull Island (تاریخ انتشار: ۱۰ مارس ۲۰۱۷)

سری فیلم های King Kong بازگشته است و بسیار عظیم است. Kong سینماها را برای خودش می‌کند. این فیلم با بازی ستارگانی همچون تام هیدلستون، بری لارسون، ساموئل جکسون و جان گودمن بازگشته است. گفته شده است که این فیلم ریشه‌های Kong را بررسی خواهد کرد و شایعاتی مبنی بر وجود یک فیلم در رابطه با نبرد King Kong VS Godzilla به گوش می‌رسد.

 

 

.


ghost-in-the-shell-paramount-copyGhost in the Shell‌ (تاریخ انتشار: ۳۱ مارس ۲۰۱۷)

علیرغم مخالفت‌هایی که با این فیلم بر سر بازیگرانش ایجاد شد، ما باید اذعان کنیم که این فیلم تمام توجه ما را به خود جذب کرده است. اگر شما انیمه تماشا می‌کنید، باید کنجکاو باشید که چگونه این بازآفرینی دوباره باز می‌گردد. تریلر فیلم دارای تعداد زیادی جلوه‌های ویژه و حضور اسکارلت جوهانسون بود. به نظر ترکیب خوبی برای ما خواهد بود.

 

 

.


baywatch21Baywatch‌ (تاریخ انتشار: ۲۶ می ۲۰۱۷)

شما حتما از اینکه این فیلم در لیست ما قرار دارد، ممکن است شگفت زده شده باشید. بعد از تماشای اولین تریلر با بازی دیواین جانسون، زک ایفرون و الکساندر داداریو، کاملا متوجه این دلیل حضور می‌شوید. فیلم خنده‌دار به نظر می رسد و جانسون هم بازیگری دوست داشتنی است. حداقل برای یک بار، ما می‌توانیم یک خنده درست و حسابی داشته باشیم.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید