براساس گزارش سایت  Hollywood Reporter آقای Thomas Tull  مدیرعامل استودیو Legendary Pictures  استعفا داد. این استودیو در تهیه و ساخت فیلم های بزرگی از جمله سری فیلم شوالیه تاریکی ساخته کریستوفر نولان، Hangover ، Pacific Rim،  Godzilla و Warcraft نقش داشته است. استودیو Legendary اخیرا حق ساخت فیلمی بر اساس شخصیت Pikachu از بازی Pokemon را برده است.

آقای ” تال” که در سال ۲۰۰۰ این شرکت را تاسیس کرده بود، در سال ۲۰۱۶ آن را به قیمت ۳٫۵ میلیارد دلار به شرکت چینی Wanda Group فروخت. طبق شایعاتی که بدست آمده مدیریت شرکت Wanda  از مدیریت ایشان بابت پروژه‌های اخیر این شرکت مانند The Great Wall  و   فیلمبرداری  Pacific Rim 2ناامید گشته است و از این به بعد مدیرعامل شرکت Wanda آقای Jack Gao  مدیریت استودیو Legendary  را برعهده دارد.

آقای  Gao  طی یک بیانیه اعلام کردند:‌” ما از جک بابت تاسیس، تعهد، رهبری و همکاریش در این استودیو سپاس‌گذاریم. او برای همیشه بخشی از میراث غنی شرکت خواهد بود. همانطور که به پیش می‌رویم، Wanda قصد دارد تا استودیو Legendary را به یک استودیو نسل جدید با خلاقیت بالا و در سطح جهانی تغییر کاربری دهد. ما به آینده نگاه می‌کنیم تا با کار و همکاری با تیم های خلاق فیلم‌هایمان را در آینده‌ای نزدیک به خوبی مدیریت کنیم.”

بعد از این استعفا، آقای Tull تمام وقت خود را صرف شرکت نوآوری خود با نام Tull Investment Group  می‌کند. این شرکت سرمایه‌گزاری هایی بر روی تکنولوژی‌هایی نظیر Oculus Rift و Magic Leap کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید