علیرغم محبوبیت بالای سری فیلم‌های جیمز باند، هنوز مشخص نیست که قسمت بعدی این فیلم چه وقت منتشر می‌شود و چه کسی قرار است نقش مامور ۰۰۷ را بازی کند. آخرین بازیگری که پیشنهاد شده است تام هاردی بود، کسی که حالا فاش می کند که دوست دارد تا کریستوفر نولان کارگردانی  این فیلم را انجام دهد.

درحالیکه سریال جدید این بازیگر به نام Taboo  در حال پخش است، از هاردی بابت احتمال حضورش در نقش جیمز باند در صورتی که دنیل کریگ (Daniel Craig) از ایفای نقش سرباز زند، سوال شد. او پاسخ داد:

” میدانید، صحبتی در میان ما برادران بازیگر است و به دنبال گروه همسالان من که اگر شما به صورت خودکار در مورد آن صحبت کنید، خارج از نسل هستید. پس من نمی توانم در این مورد نظری بدهم! اگر اشاره کنم، همچی می‌پرد.”

هاردی در جایی گفته بود که کریستوفر نولان که با او در فیلم‌هایی مانند The Dark Knight Rises  و Inception همکاری داشته، یک انتخاب عالی برای فیلم بعدی این مجموعه است.

او گفت:

” کریس نولان، چه کارگردان عالی برای فیلم باند بشود، چون که دنیل خیلی خوب است و کاری که Sam Mendes و  Barbara Broccoli انجام دادند واقعا تاثیرگذار است. من در شگفت هستم که قسمت بعدی این سری چه وقت منتشر می‌شود و فکر کنم زمانیکه شما به کسی مانند کریستوفر نولان اشاره می‌کنید، واقعا یک تمثیل قدرتمند برای آوردن دنیایی باشد که می‌توانست چیزی جدید را بیاورد و چیزی عمیق بسازد…. دوباره.”

حدس و گمان‌هایی در سال گذشته وجود داشت که کریگ به پنجمین فیلم باند بازنخواهد گشت. در ماه سپتامبر شایعاتی مبنی بر پیشنهاد ۱۵۰ میلیون دلاری سونی به کریگ برای ایفای نقش مامور ۰۰۷ منتشر گشت که یک ریسک بزرگ محسوب می‌شود. کریگ بعدها پیشنهاد داد که هنوز برای ایفای نقش آماده است. او بیان کرده بود:‌” همانطور که من نگران هستم، من بهترین شغل در جهان را دارم. به این کار تا جایی که هنوز از آن بیرون انداخته نشوم، ادامه می دهم.”

دیدگاهتان را بنویسید