جزئیات بیشتری از سریال پیش رو  X-Men منتشر شده است. هفته گذشته مشخص گشت که این سریال قرار است از شبکه Fox   پخش گردد و حالا تهیه کنندگان تایید کرده‌اند که داستان این سریال حول محور ربات‌های شکارچی میوتنت‌ها با نام Sentinels  می‌چرخد.

تهیه کننده سری X-Men  خانم  Shuler Donner در مصاحبه‌ای IGN  تشریح کرد که در حالیکه این ربات‌ها بخشی از سریال خواهند بود، آن‌ها ممکن نیست که ربات‌هایی باشند که طرفداران  X- Men می‌شناسند. او گفت:” Matt Nix نویسنده سریال بیشتر از یک بخش از دنیای X-Men  است که میوتنت هایی هستند که نفرت‌انگیز هستند و سنتینل‌هایی وجود دارند… گرچه از چیزی که قبلا دیده‌ایم خیلی متفاوت خواهد بود.”

Sentinel ها اولین بار در سال ۱۹۶۵ مشاهدده شدند و همچنین در فیلم‌های Days of Future Past و Apocalypse حضور داشتند. در حالیکه Donner  بر چگونگی تفاوت نظری نداد، بودجه مورد نیاز برای ربات‌های ۱۸ فوتی می‌تواند دلیلی بر تغییر در ظاهر این ربات‌ها شود.

هفته گذشته Nix تایید کرد که سریال بر روی نوجوان‌های میوتنت تمرکز دارد که زمانی که قدرت‌هایشان مشخص می‌شود، مجبور به فرار می‌شوند. همچنین او بیان کرد که طرفداران می‌توانند تعدادی از X-Men های نام آشنا را در این سریال ببینند.

این سریال اولین سریال شبکه Fox در مورد X-Men نیست. در سال ۲۰۱۵ گزارش شد که سریالی با نام Hellfire  در دست ساخت بود که بعدها ساخت آن لغو شد.

دیدگاهتان را بنویسید