اگر از طرفداران واقعی سینمای ایران باشید به طور حتم می‌دانید که از ۱۲ بهمن جشنوراه فیلم فجر شروع به کار می‌کند. چند سالیست که بلیط‌های این جشنواره به صورت اینترنتی در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. امسال نیز این کار صورت گرفت و از امروز (۱ بهمن) می‌توانید بلیط‌های این جشنواره پرطرفدار را پیش‌خرید کنید.

برای پیش‌خرید بلیط‌های این جشنوراه باید به سایت سینوگرام مراجعه کنید و پس از انتخاب سانس و سینمای موردنظر بلیط را تهیه فرمایید. اما نکته‌ای که باعث جلب توجه بسیاری از سینمادوستان شد؛ ازدهام بسیار گسترده‌ایست که صورت گرفته است. از صبح امروز سایت با حجم بسیار بالای مخاطبان که خواهان ورود به سایت و خرید بلیط هستند رو به رو شده که این امر منجربه اختلال در باز شدن سایت شده است.

زمانی که وارد این سایت می‌شوید با اخطار:

به دلیل استقبال زیاد سرور در حال پاسخگویی به صف کاربران می‌باشد.

لطفا مدتی دیگر مراجعه نمایید.

رو به رو می‌شویم. حالا سوالی دراینجا مطرح می‌شود که یک جواب بسیار ساده را در بر دارد. آیا مسئولان برگزاری این رویداد نمی‌توانستند تخمین بزنند که سایت با چنین ترافیکی رو به رو می‌شود؟ به طور حتم جواب مثبت است.

روابط عمومی جشنواره امسال نیز در این رابطه بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرده است:

با توجه به استقبال گسترده از پیش فروش اینترنتی بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، سامانه پیش‌فروش اینترنتی برای کاربران تهرانی به همین دلیل در ساعات اولیه برای خرید بلیت دلخواه، با اختلال مواجه شده که ضمن پوزش، اعلام می‌شود پیش‌فروش بلیت‌ها در تهران ساعت ۱۲ شب دوشنبه ۴ بهمن ماه به پایان خواهد رسید و زمان کافی برای مراجعه و پیش‌خرید بلیت‌ها وجود دارد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، بر اساس اعلام قبلی سامانه پیش‌فروش اینترنتی بلیت فیلم‌های جشنواره فیلم فجر از ساعت ۸ صبح جمعه امروز اول بهمن ماه فعالیت خود را آغاز کرد و در ساعات گذشته، این سامانه به دلیل حجم بالای مراجعه‌کننده در ساعات اولیه برای خرید بلیت دلخواه با اختلال مواجه شد که ضمن پوزش از مخاطبان جشنواره، اعلام می‌شود این مشکل با تأمل و صبوری مخاطبان، حل خواهد شد.
گفتنی است؛ پیش‌فروش بلیت‌ها در تهران ساعت ۱۲ شب دوشنبه ۴ بهمن ماه به پایان خواهد رسید و زمان کافی برای مراجعه و پیش‌خرید بلیت‌ها وجود دارد.

در کل امیدواریم که از سال آینده شاهد چنین مسائلی که به آسانی قابل حل کردن است نباشیم.

سی‌ و پنجمین جشنوراه فیلم فجر امسال از ۱۲ بهمن شروع به کار می‌کند و در ۲۲ بهمن نیز به پایان می‌رسد. ما نیز سعی می‌کنیم حواشی این رویداد را در حد توانمان پوشش دهیم.

اخبار مربوط به جشنواره را از صفحه جشنوراه فیلم فجر سی‌و‌پنجم دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید