بی‌شک یکی از بزرگترین اخبار منتشر شده در روز گذشته به جنگ ستارگان اختصاص دارد. Lucasfilm دیروز تایید کرد که هشتمین قسمت از جنگ ستارگان با نام The Last Jedi (آخرین جدای) اکران می‌شود. حال؛ «مارک همیل» (بازیگر اسکای‌واکر )  صحبت‌هایی پیرامون این نام انجام داده است.

در گفتگوی  با Associated Press؛ سوالی از همیل درباره نام این نسخه پرسیده شد که جواب وی چنین بود:

او [اسکای‌واکر] یک سامورایی واقعی است. ساده و مینیمالسیم (ساده گرا) و من دوستش دارم.

همیل در ادامه افزود که Rian Johnson (کارگردان هشتمین قسمت از جنگ ستارگان) خیلی قبل‌تر این اسم را انتخاب کرده بود و در تمام این سال‌ها این اسم را به عنوان یک راز بردوشش یدک می‌کشید.

هنوز هیچگونه اطلاعاتی درباره این قسمت در جایی بازگو نشده است. تنها چیزی که درباره این قسمت می‌دانید این است که داستانش توسط خود Johnson نوشته شده است.

The Last Jedi دقیقا داستان بعد از اتمام The Force Awakens را روایت می‌کند و به نظر می‌رسد که بخش اعظم این قسمت به رابطه بین شخصیت اصلی نسخه هفتم با هشتم متمرکز است. همچنین Adam Driver که در قسمت هفتم به ایفای نقش در شخصیت Kylo Ren پرداخت، تصاویری  به اشتراک گذاشته که در آن در حال آماده شدن برای  مبارزه با آخرین جدای است.

برخی از بازیگران آخرین جدای در صحبت‌هایشان به این نکته اشاره کردند که این نسخه «تاریک‌تر» از The Force Awakens  است. همانطور که جانسون در مصاحبه‌اش گفته بود دیگر در این قسمت ما شاهد صحنات خنده دار قسمت هفتم نخواهیم بود و  فیلم به سمت ساختار اصلی جنگ ستارگان پیش خواهد رفت.

Star Wars VIII: The Last Jedi در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ به اکران می‌رسد که در‌آن Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Laura Dern, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie و  Andy Serkis به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین چگونگی فیلم‌برداری از صحنه‌هایی که کری فیشر در آن حضور دارد در ماه دسامبر به تصویب می‌رسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید