در هفته جاری تایید شد که قرار است یک قسمت آزمایشی از سریال X-Men برای تلویزیون ساخته شود. حال مدیران Fox و Marvel TV «برایان سینگر» را به عنوان کارگردان این قسمت انتخاب کردند.

به گزارش خبرگزاری هالیوود، Singer قرار است یک قسمت آزمایشی از فرانچاینز X-Men را برای تلویزیون درست کند. TV Pilot به یک قسمت آزمایشی از یک سریال می‌گویند که آن را برای مدیران شبکه درست می‌کنند. اگر مدیران شبکه ببینند که این قسمت پتانسیل کافی برای سریالی شدن و پخش از شبکه‌شان دارد؛ آن را خریداری و کار ساختش را آغاز می‌کنند.

Singer پیش از این در تیم چهار نسخه از مردان ایکس حضور داشته است. در X-Men 2، X-Men: Days of Future Past و X-Men: Apocalypse به عنوان کارگردان، نویسنده و تهیه کننده حضور داشت. با این رزومه عالی در ساخت X-Men به نظر می‌رسد انتخاب مدیران کمپانی فاکس و مارول برای انتخاب وی بسیار مناسب خواهد بود.

اولین تلاش شبکه فاکس برای مجموعه تلویزیونی مردان ایکس در سال ۲۰۱۵ رخ داد. در آن سال شبکه در حال ساخت یک محصول اینترنتی با نام Hellfire بود که بعدها کار ساختش رها شد. حال باید منتظر ماند و دید که سرانجام سریالی از روی فرانچاینز محبوب و پرطرفدار مردان ایکس ساخته می‌شود و یا پروژه باز با تاخیر همراه می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید