درحالی که پارکور موفق به نجات دنیای اساسینز ها در پرده های نقره ای نشد، و بازخورد های ضعیفی در گیشه های باکس آفیس کسب کرد،یوبی سافت چشم به جلو دوخته و درحال آماده سازی برای آوردن یکی از دیگه از فرانچایز های بالقوه خود به روی پرده های سینما ـست. با مووی اسکرین همراه باشید.

فیلم Splinter Cell که بر اساس بازی رایانه ای که روایتگر ماجرای یک مامور زبده در عملیات ویژه است که زیر نظر سازمان NSA به دنبال رفع خطرات تروریستی ـست دنبال میشود که به عنوان گل سرسبد و از پرچمداران محبوب در شرکت یوبی سافت شناخته میشود.
سال ۲۰۱۲ همگام عقد قرار داد پیرامون ساخت نخستین فیلم بر اساس بازی اساسینز، مت هاردی نیز قرارداری برای بازی کردن در نقش یه پورتاگونیست اصلی یعنی سم فیشر، پیوستن به تیم بازیگران فیلم اسپلینتر سل امضا کرد
از آخرین بازی که درباره این فیلم اطلاعاتی به سمع و نظرمان رسید زمان زیادی میگذرد،اما بنظر میرسد که یوبی سافت حال ساخت و ساز این اثر را آغاز کرده است.
Basil Iwanek (بسیل ایوانک) به عنوان یکی از تهیه کنندگان این فیلم سینمایی افزود: این فیلم قرار است یک اکشن تفنگی اصیل باشد که کمتر از یک بازی رایانه ای و بیشتر از یک فیلم با درون مایه های روانپریشانه باشد.

Iwanek در گفتگو با وبسایت Collider اعلام کرد که Splinter cell کاملا با Assassins Creed متفاوت خواهد بود و همانگونه نیز با آن برخورد خواهد شد.

آنها سبک های مختلفی هستند.داستان موفقیت مالی Assassins Creedd چندان چنگی به دل نمیزند چون ما در دنیای زندگی میکنیم که درک درستی از آن نداریم.
اساسینز کرید همچنان دنیای منحصر به فرد، خط داستانی هیجان انگیزی و کرکترهای دوست داشتنی ای دارد که همه چیز از قبل گفته شده و تغییرات بنیادینی در سطح داستان شامل حال آن نمیشود.
از این رو اسپلینترسل در حقیقت یک شوتر محض است و چالش هیجان انگیز و اصلی برای ما این بود که ما پیش داستانی از شخصیت اصلی این بازی نداشتیم.
این امر به ما اجازه داد تا دنیای خودمون از این بازی را در دنیای سینما پیاده کنیم و نقطه های خالی کردکتر سم فیشر را باب میل خودمون پُر کنیم.
من قصد ندارم یک فیلم از دل یک بازی رایانه ای محبوب بکشم بیرون، بلکه میخواهم فیلمی بسازم که کرکترش یک بزن بهادر به تمام معنا باشد و با توجه به بررسی فیلم های اکشنی که Tom Hardy تا کنون ایفای نقش کرده،حضور وی برایی این فیلم بسیار مناسب است.

وی در ادامه اذعان داشت که تام هاردی برای حضور در این پروژه و ایفای نقش کرکتر Sam Fisher بسیار مشتاق و هیجان زده است.
او یک بازی باز است(تام هاردی)او همچنین یه شخصی ـست که دوست های زیادی در دنیا دارد نه تنها در دنیای بازی بلکه در دنیای عملیات ویژه.تام واقعا به ایفای نقش کرکتر سم فیشر علاقه دارد. این امر مارا بسیار هیجان زده میکند چرا که وی هم اکنون درحال فرو رفتن در کارکتر سم فیشر است.

زمانی که از ایوانک درباره داستان فیلم پرسیدیم که آیا قرار است روایتگر ماجراهای تروریستی واقعی یا ساخته ذهن کارگردان باشد وِی اینگونه پاسخ داد

این بستگی دارد که ما چقدر عمیق وار به دنبال آن باشیم
خوب و خبر بد این است که، بدیهی است، فیلم های جیمز باند یک تجدید حیات و فیلم جیسون بورن روند سرعتی درپیش داشته است، بنابراین ما در حال تلاش برای دوری از آن دو فیلم هستیم از نظر لحن، از نظر بچه ها بد ، از نظر تنظیمات. جهانی که ما را دیده اند هنوز رتبهدهی نشده و باید روی دنیایی کارکنیم که هنوز دیده نشده است. چه دنیا و وقایعی وجود دارد که هنوز روی آن کار نشده است؟ یک فیلم و داستانی متفاوت از دیگر ساخته ها برای روایت بر روی پرده های سینما؟ یک شروعی تازه؟

درحال حاضر هیچ اعلام رسمی ای درباره تاریخ اکران و برنامه های اجرایی تائید نشده است اما بنظر میرسد که قرار است با اکشن ناب و تام هادری شکست ناپذیری طرف باشیم

دیدگاهتان را بنویسید