متیو مک کانِهی، بازیگر برنده جایزه اسکار،آخرین نقش وِی به عنوان یک یابنده طلا درحال تدارک است. در ادامه با مووی اسکرین همراه باشید

در این فیلم McConaughey که در سال ۲۰۱۳ بخاطر نقش آفرینی در فیلم Dallas Buyers Club برنده جایزه اسکار شده بود،با تیم جدید میرود تا معادن طلای اندونزی را کشف کند.
کرکتر او دچار اضاف وزن بوده و هیچوقت بدون نوشیدنی های الکلی وارد یک صحنه جرم نمیشود که عمدتا بر اساس داستان و روایتی حقیقی ـست.
مک کانهی میگوید که او مستقیما برای درک بهتر این روش زندگی،قرار است تا مدتی آن را در زندگی واقعی خود تمرین کند.

من هرگز به خودم اجازه ندادم و نگفتم هرکاری که دوست داری هرزمانی که دوست داری انجام بده اونم برای ۶ ماه. خوردن شراب نوشیدن،لذت بردن از زندگی بدون توجه به عواقبش.
پس برای ۶ ماه روی حالت “بله” بودم کوچبک ترین فرصتی رو از دست ندادم و وقتی که کارم تموم شد از پشت سر گذاشتن این لذت ها ناراحت بودم.

بخش هایی از فیلم مذکور در اندونزی جریان دارد ولی قسمت های زیادی از آن در تایلند فیلمبرداری شده است که به گفته ستاره سریال true detective،همیشه راحت ترین کار نبود فیلمبرداری در این کشور.
پروژه در تایلند به سرعت آغاز شد.باران های موسمی دو روز مارا شست و پروژه را به تاخیر انداخت.بنابراین ما زیر بار منت مادر طبیعت بودیم(حوادث طبیعی)
ما میبایست صحنه هایی را زیر باران فیلم برداری میکردیم اما سپس آفتاب طلوع کرد و ما هنوز سکانس رو تمام نکرد بودیم و مجبور شدیم بریم یک سکانس دیگر را برداشت کنیم که ملزوم وجود آفتاب بود. بعد از اینکه اون سکانس تمام شد برای دو ساعت باران شروع به باریدن کرد بنابراین مجبور شدیم برویم به سکانس گذشته و آن را به اتمام برسانیم.

 

1a90d574888707658e73d54cb03f9ddef54c89c281628d2f3bb89f38c76f2f47_3882327
در این فیلم دیده شد که Kenny Wells (کرکتر اول فیلم) درحال لمس کردن یک ببر است و هنرپیشه اذعان داشت،برای اینکه ترسیده بنظر نیاد خیلی تلاش کرده است.

ما این صحنه را برای اسکانس آخر برنامه ریزی کرده بودیم که من همیشه فکر میکردم خیلی بامزس.چون اگر فیلمسازی را نمیشناسید باید بگوییم که اگر در صحنه های آخر،اتفاقی برای بازیگر بیوفته موردی برای فیلم پیش نمیاد چون کلی صحنه از ساخته شده است و میتواند با جلوه های ویژه اخرای آن را تدارک دید.
یک مربی آنجا بود که موضوع را روشن کرد ک اگر اتفای افتاد ببر را از پای در بیاورند و این حس به من دست داد که این موضوع قرار نیست به من قوت خاطر بدهد.
موضع پر استرسی بود اما من مجبور نبودم که تمامی آن بخش را خودم اجرا کنم اما واقعا وحشت داشتم.من شدیدا از فیلم لذت بردم و در بین تمامی فیلم هایی که بازی کردم،این نقش کرکتر مورد علاقم بود.

 

منتظر فیلم جذاب و هیجان انگیز Gold در ۳ فوریه سال ۲۰۱۷ با بازی متیو مک کانهی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید