Pitch Perfect 2 به اندازه نسخه اول خنده دار و بامزه نبود،اما همین کافی بود تا دنباله آن برای اکران ساخته شود. Pitch Perfect 3 در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ بر روی پرده های سینما خواهد رفت. در ادامه با مووی اسکرین همراه باشید.
تقریبا مهر نهایی ساخت نسخه سوم خورده شده و درحال حاضر تیم دست اندرکاران در حال تدارک است.
در این مدت که گروه باردن بلاها به همراه Elizabeth Banks بازمیگردند،اتاق های زیادی برای چهره های جدید وجود دارد و امروز john Lithgow رسما به تیم بازیگران فیلم Pitch Perfect 3 پیوست.
به گزارش ورایتی،Lithgow که اخیرا جایزه اکادمی Screen Actors Guild را برای نقش پردازیِ portrayal of Winston Churchill شبکه نتفلیکس دریافت کرد،به تیم بازیگرانی چون Banks, Anna Kendrick, Brittany Snow, and Rebel Wilson, درکنار Ruby Rose و Hailee Steinfeld اضافه میشود.
درحال حاضر هیچ صحبتی از اینکه john Lithgow نقش چه کسی را بازی میکند و یا اینکه کلیت داستان درباره چیست گفته نشده است.
در قسمت دوم تیم آوازخوانی بلاها را در گروه کاپلا در رقابت های بین المللی مشاهده کردیم.جاهای زیادی باقی نمانده که به آنجا نرفته باشند و رقابت ندهند.البته بجز فضا.
با توجه به IMDB آقای John Michael Higgins که در دو قسمت اول نقش Banks را بازی میکرد،بنظر نمیرسد جزو تیم هنرپیشگان قسمت سوم باشد که این بدان معناست Lithgow قرار است جای وِی را پُر کند.
Pitch Perfect 3 هم اکنون کارگردان خود را یافته و مراحت ساختش بزودی طی خواهد شد.
علاقمندان به فیلم پیچ پرفکت ۳ میتوانند در تاریخ ۲۲ دسامبر امسال به سینماهای سراسر دنیا مراجعه کنند

دیدگاهتان را بنویسید