Zoe Saldana بازیگری ـست که انگار برای فیلم های اکشن پرورش یافته است.او قرار است امسال با نقش tough Gamora در فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 به صحنه ها بازگردد و همچنین قرار است نقش یک آدمکش را در فیلمی به نام Hummingbird بازی کند. در ادامه با مووی اسکرین همراه باشید.

درحالی که ما احساس میکنیم نام کنونی این فیلم پس از سپری شدن مراحل ساخت تغییر میکند،این فیلم در تضاد هویت فیلم Redemption با بازی جیسون استیتهام نیست و همچنان قرار است بسیار سرعتی و پر زد و خورد باشد.

duo Markus Kryler و Fredrik Akerstrom دو کارگردان نامی سوئیسی بر روی این فیلم کار میکنند و فیلمنامه آن توسط John McClain نوشته شده که قرار است Saldana را به عنوان یک قاتل در عملیات سیاه قرار دهد. یک قاتل خونسرد که دو هدف آخری که مجبور است بکشد وی را به فکر وا میدارد تا هویت وی،سازمان و افراد پشت پرده را زیر سوال ببرد.

این پروژه فشار کاری زوئی را با توجه به برنامه پر مشغله وی بیشتر میکند.سالدانا مشغول کار بر روی فیلم Avengers: Infinity War ، همکاری بر روی پروژه Avatar جدید که توسط جیمز کامرون قرار است ساخته شود،میباشد.اینها بخشی از پروژه های وی در کنار نسخه دوم نگهبانان کهشانی ـست که قرار است در ۲۸ آوریل سال جاری اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید