اتفاقات  Thor: Ragnarok به ندرت در زمین اتفاق می‌افتد. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

در سومین قسمت از مجموعه سینمایی «ثور» انتظار می‌رود که بیشتر شاهد مبارزه در آسگارد و دیگر سیارات باشیم. حال Kevin Fiege – مدیر استودیوی مارول – خبر از این داد که تنها “سه سکانس” از فیلم در زمین اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره بر این موضوع که فیلم‌های آینده مارول بیشتر بر روی زمین اتفاق می‌افتد؛ ثور را مستثنی خواند و گفت تنها سه سکانس از زمین در Ragnarok وجود دارد.

بگذارید به هرچیزی فراتر از آسگارد بپزدازیم. اجازه دهید با ثور پا را فراتر بگذاریم.

بیننده وقتی سیاره دیگری را در Thor: Ragnarok  می‌بینه؛ میگه:‌ “اوه؛ اینکه شبیه به سیاره نگهبانان[Guardians of Galaxy] است.” اما فقط این سیاره، سیاره دیگری از کهکشان مارول است.

این قسمت «ثور» روایتگر یکی از کمیک‌های مارول با نام «سیاره هالک» است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد.  همچنین خلاصه‌ای از داستان Ragnarok منتشر شده است که در ادامه می‌توانید بخوانید:

ثور حالا بدون چکش معروفش، در دنیا و سیاره‌ای حبش شده که باید هرچه سریع‌تر از آنجا فرار کند و به آزگارد بازگردد؛ چرا که هلا می‌خواهد Ragnarok را فرا بخواند و با این کار بخشی از عالم هستی نابود می‌شود. حال ثور باید با هالک متحد شود و در مسابقات گلادیاتوری شرکت کند.

همچنین حضور دکتر استرنج در این قسمت از ثور تایید شد. Thor: Ragnarok در ۲۷ اکتبر سال ۲۰۱۷ میلادی (۵ آبان ۱۳۹۶) به اکران می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید