جدیدترین سریال شبکه نت‌فلیکس، Iron Fist در روز ۱۷ مارس برروی آنتن می‌رود. این سریال چهارمین سریالی است که این شبکه با همکاری دنیای سینمایی مارول تولید می‌کند. با رسانه مووی اسکرین همراه باشید تا از نکاتی که در تریلر منتشر شده می‌توان یافت؛ آگاه شوید.

Iron Fist - 1

دنی رند (Danny Rand) از سن ۱۰ سالگی از خانه دور شده است

قبل از این مشخص گشته بود که ” دنی رند” از زمانی که یک کودک بوده است، از خانه دور شده است. او تنها بازمانده سقوط هواپیمایی است که باعث مرگ والدینش شد. ما تاکنون یک صحنه از کودکی او را دیده‌ایم که برروی برف‌ خوابیده است و تصویر دیگری که در هنگام فراگیری هنرهای رزمی است.

Iron Fist - 2

او تبدیل به یک فرد ماهر و زبردست در هنرهای رزمی می‌شود

“رند” به خانه بازمی گردد و مردم متوجه می‌شوند که او توانایی خارق‌العاده‌ای در هنرهای رزمی دارد. “رند” می‌گوید که او در K’un-Lun آموزش دیده است، که حدس زده می‌شود که نزدیک جایی است که هواپیما او سقوط کرده بود. او حداقل یک دهه آنجا آموزش دیده است. قطعا بیشتر از یک دهه وقت گذرانده است زیرا ما نمی‌توانیم با دقت به سن او در زمان حال اشاره کنیم.

Iron Fist - 4

او قابلیت‌های فرابشری دارد

منطقه K’un-Lun چیزی بیش از آنچه هنر‌های رزمی در سطح حرفه‌ای شناخته شده است، به او یاد آموزش داده است. این آموزش‌ها قطعا می‌تواند به شما کمک کند که قدرت‌های بشری خود را گسترش دهید. در چند سکانس کوتاه، دستان رند می‌درخشید و ما حتی دیدیم که بدون اینکه به دستان او آسیب جدی وارد شود، از پس دیوار‌ها و پنجره‌ها مشت می‌زند. در پایان آخرین تریلر، او خودش را The Iron Fist صدا زد، پس ممکن است که او به شما در مورد قدرت‌هایش اشاراتی کند.

Iron Fist - 5

ظاهر او در فیلم نقطه مقابل ظاهرش در کمیک است

با همکاری Netflix و Marvel، تعدادی اختلاف و دگرگونی در سریال نسبت به منبع اصلی که کمیک است، وجود دارد. از آنچه که در تریلر مشاهده کردیم، “رند” در جریان مبارزاتش لباس‌های عادی و معمولی می‌پوشد و نقابی به چهره ندارد. اگرچه مانند کمیک او یک خالکوبی اژدها دارد. البته ممکن است او مانند Daredevil در جریان آخرین قسمت فصل اول، همان پوشش کمیکی را داشته باشد.

Iron Fist - 6

 The Hand شرکت پدرش را مدیریت می‌کند

“دنی رند” بازگشته و متوجه می‌شود که یک شرور شرکت پدرش را اداره می‌کند. ما چند سرنخ پیدا کردیم که ما را به شخصیت The Hand می‌رساند که ممکن است شما او را از Daredevil بشناسید. مردی که شرکت را اداره می‌کند که در واقع برای The Hand کار می‌کند، Harold Meachum است.

Iron Fist - 7

Claire Temple  بازگشته است

فقط یک نقش ثابت در تمام سریال‌های Marvel/Netflix وجود دارد: Claire Temple. خانم   Rosario Dawsonیک بار دیگر این نقش را ایفا می‌کند. و به نحوی او با یک ابرقهرمان کوچک در شهر نیویورک متحد شده است. او دشمنی را که ” دنی رند” قصد نابودیش را دارد را می‌شناسد،‌ پس او یک کمک بزرگ در طول سریال خواهد بود.

Iron Fist - 8

او با Colleen Wing متحد می‌شود

در پایان این تریلر، ما دیدیم که رند با Colleen Wing متحدمی‌شود. در کمیک، خانم “وینگ” یک سامورایی است که بعدها تبدیل به بهترین دوست Misty Knight که ما او را در Luke Cage دیدیم، می‌شود. او دیگر شخصیتی است که ما در تمام سریال‌های مارولی شبکه Netflix دیده‌ایم.

Iron Fist - 9

این شخص کیست؟

خیلی خلاصه، ما فردی با نقاب سفید را دیدیم که در جریان یک جشن در خیابان قدم می‌زد. او کیست؟ می‌تواند شخصی از جانب The Hand باشد یا متحدی برای  “رند”؟ می تواند یک گمراهی باشد که ما فکر کنیم که او شخص مهمی است؟

اما در نگاه بعدی کاملا متوجه شدیم که او “دنی رند” است که نقاب زده است.

مطمئنا با پخش سریال در تاریخ ۱۷ مارس از Netflix اطلاعات بیشتری از فرد نقاب دار متوجه خواهیم شد.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

دیدگاهتان را بنویسید