فیلم برداری The Mary Poppins (ریبوت) توسط Emily Blunt کلید خورد. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

Disney در طی هفته جاری تایید کرد که فیلم The Mary Poppins هم اکنون در حال فیلم برداری در Shepperton Studios ( انگلستان ) است. شاید جالب باشد بدانید که در این استودیو فیلم جدید Disney یعنی Beauty and the Beats با بازی Emma Watson نیز فیلم برداری شده است.

از بازیگران قسمت جدید Mary Poppins که Mary Poppins Returns صدا زده می‌شود می‌توان به Lin-Manuel Miranda (Hamilton), Ben Whishaw (Spectre), Meryl Streep (The Devil Wears Prada), Colin Firth (Pride and Prejudice) و  Julie Walters (Harry Potter series) اشاره کرد. Dick Wan Dyke و Julie Andrews (بازیگر نسخه اصلی فیلم که در سال ۱۹۶۴ ساخته شد) نیز به فیلم بازخواهند گشت.

همانند نسخه اصلی نیز در این فیلم سه کودک با نام‌های  Pixie Davies (Miss Peregrine’s Home برای Peculiar Children), Nathanael Saleh (Game of Thrones) و Joel Dawson به ایفای نقش می‌پردازند.

طبق گفته PL Travers ( نویسنده فیلم )  داستان فیلم همانند نسخه اصلی در سال ۱۹۳۰ روایت می‌شود. سالی که لندن با رکود اقتصادی رو به رو شده است. در خلاصه فیلم آورده شده است:

در داستان، مایکل ( Whishaw ) و جین ( Mortimer ) حالا بزرگ شدند و مایکل دارای سه فرزند است. مایکل به خاطر شلوغ کاری‌ بچه هایش مجبور به گرفتن پرستار می شود و دوباره مری پاپینز به خانواده بنکس (Banks) بر می‌گرد و با استفاده از مهارت‌های جادویی منحصر به فردش به خوانده بنکس کمک می‌کند تا شادی از دست رفته در زندگیشان را دوباره پیدا کنند و از آن لذت ببرند.

Mary Poppins Returns توسط Rob Marshall کارگردانی می‌شود. کارگردانی که در رزومه کاری‌ایش The Woods را دارد. همچنین به نظر می‌رسد فیلم برای اکران در کریسمس ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید