Resident Evil نامی که شاید سال های اخیر با شنیدن آن گوله ای از بغض و ناراحتی به سراغمان می آمد.عنوانی که در شماره های اخیر خود ااز ریشه ها فاصله گرفته و به عنوانی تماما اکشن بدل شده بود.نسخه هفتم این عنوان درحالی منتشر میشود که توسط منتقدان و هواداران به شدت استقبال شده و حال ظبق آخرین اطلاعات منتشر شده،کپکام اعلام کرد Resident Evil 7 biohazard تا کنون بیش از ۳ میلیون نسخه به فروشگاه ها ارسال کرده است.
بازی رایانه ای Resident Evil 7 برخلاف برادر سینمایی خود در باکس آفیس،عملکرد بسیار مثبت و قابل توجهی از خود نشان داده است.
اگر همین عملکرد را نسبت به نسخه ۶م سال ۲۰۱۲ مقایسه کنیم باز هم شاهد عملکرد بهتر این سری بودیم چه در چارت پر فروش ترین ها و چه در مبحث امتیاز کل.

Resident Evil 7: biohazard بیش از ۳ میلیون نسخه را به سراسر کرد و با توجه به کنسول های نسل هشتمی و رایانه شخصی این میزان بدست آمده است.
کپکام همچنین اعلام کرد که نسخه هالیوودی فیلم رزیدنت اویل با پسوند Final Chapter نیز عملکرد قدرتمندی از خود به نمایش گذاشت و این موضوع با توجه به فروش باکس آفیسی این عنوان (بیش از یک میلیارد دلار درآمد) نشانی از قدرتمندی فرانچاز شیطان مقیم درمیان مردم دارد.

Resident Evil 7 با نمایش دادن سبک جدید از وحشت از نمایی متفاوت و داستانی جذاب و روایت بی نظیر خود به یکی از بهترین بازی های نسل هشتم بدل شده است.
ماجرای این عنوان روایتگر مردیست به نام ایتان وینترز که طی ماجرایی همسر خود را گم کرده و در پِی یافتن وی وارد عمارتی متعلق به خانواده بیکرز میشود که آنان کاملا جهش یافته اند و ماجرا بسیار حساس و خطرناک دنبال میشود.
از طرفی فیلم Resident Evil 6 Final CHapter ماجرای نهایی نبرد آلیس را روایت میکند که به دنبال نجات بشریت از چنگ ویروس کشنده ای که آمبرلا در جهان منتشر کرده و حال مدیریت کل شرکت آمبرلا به دست یک سیستم رایانه ای خطرناک به نام ملکه قرمز افتاده که قصد نابودی کل انسان ها را دارد.این فیلم نشان از نبردنهایی انسان ها در مقابل موجودات و هیولاهای جهش یافته خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید