مارول امروز ویدئویی که نگاه اولیه بر پروژه Avengers: Infinity War بود را منتشر کرد که در آن می توانید با بازیگران و عوال پشت صحنه بیشتر آشنا شوید. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

فیلم برداری Avengers: Infinity War از ژانویه سال میلادی جاری آغاز می‌شود. پروژه‌ای که خیلی از دوستداران سینما آن را بلندپروازانه‌ترین پروژه مارول خواندند. شخصیت‌های بسیاری در این فیلم حضور دارند. از شخصیت‌های «نگهبانان کهکشان» گرفته تا هر شخصیتی که طی این چند سال توانستند طرفداران بسیاری را بدست بیاورند.

حال در تریلری که مارول از پشت صحنه فیلم منتشر کرده است می‌توانید مصاحبه رابرت داونی جونیرو (مرد آهنی)، تام هلند (مرد عنکبوتی) و کریس پرات (استار لرد) را مشاهده کنید که هر کدامشان صحبت‌های جالبی را درباره فیلم به اشتراک گذاشتند.

شاید جالب باشد بدانید که پروژه Infinity War از می سال ۲۰۰۸ با اکران Iron Man استارت خورده است و بعد از گذشت ۱۰ سال بالاخره مارول به مرحله‌ای رسیده است که بتواند ایده اصلی خودش را پیاده کند. ایده‌ای که به گفته کوین فیگ – رئیس کمپانی مارول – یکی از بزرگ‌ترین و بهترین ایده‌های مارول بوده است. چراکه قرار است انتقام جویان با یکی از بدنام‌ترین و ترسناک‌ترین دشمنی که تاکنون دیده‌اند رو به رو شوند.

Infinity War در اصل قرار بود در دو فیلم جای بگیرد اما بعدها مشخص شد که فیلم دوم کاملا مسیر و داستانی متفاوتی را طی می‌کند.

Avengers: Infinity War برای اکران در ۴ می ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است و به دنبال آن – قسمت چهارم انتقام جویان – نیز در ۳ می ۲۰۱۹ به اکران می‌رسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید