از شبکه AMC بابت تریلر نیمه دوم فصل هفتم تشکر می‌کنیم و فراتر از این‌ها قهرمانان ما می‌خواهند در مقابل نجات یافتگان (Savior) قیام کنند تا بازهم شاهد ۸ فصل تحقیرشدنشان نباشیم. اما برای آماده شدن برای تماشای قسمت بعدی سریال که توسط Greg Nicotero  کارگردانی شده است، باید چه اطلاعاتی را از قبل بدانیم؟ با رسانه مووی اسکرین همراه باشید.

the-walking-dead-season-7-episode-9-spoilers

  1. ممکن است که شما بخواهید برای مرگ ساشا خود را آماده کنید

اگرچه AMC اعلام کرده است که خانم Sonequa Martin-Green یکی از پایه‌های سریال است، اما او برای بازی در سریال Star Trek: Discovery انتخاب شده است و این خود می‌تواند دلیلی بر این باشد که دیگر ما شاهد حضور این بازیگر در فصل‌های بعدی سریال نباشیم.

  1. هنوز هم خونریزی‌های تازه دیگری وجود دارد

اگرچه فصل هفتم سریال ما را با ساکنان پادشاهی و کناره اقیانوس آشنا کرد، تریلر رسمی ۸ قسمت بعدی برای ما آشکار کرد که ” ما نجات یافته‌های جدیدی را در مکان‌های شگفت انگیزی ملاقات خواهیم کرد”. در میان آن‌ها بدون شک افرادی وجود دارند که در آخرین قسمت نیم فصل اول در حال جاسوسی از الکساندریا بودند.

winter-tv-preview-walking-dead

  1. هرکسی مشکوک است

همان تریلر رسمی منتشر شده به این موضوع که ” از طرف هرکسی که بهش اعتماد داری، بهت خیانت میکنه” اشاره کرد. اما به طور دقیق این جمله چه معنی می‌دهد؟ آیا کارول برای باقی ماندن در تبعید برخود تحمیل کرده به دوستان قدیمی خود پشت می‌کند؟ آیا دریل بیش از آنچه که ما حدس می‌زنیم، از شکنجه نجات یافته‌ها ترسیده بود؟

  1. ریک نباید برای مقوله اتحاد فقط مذاکره کند

بله، ریک درحال متقاعد کردن Gregory و Ezekiel است که گروه‌هایشان  باید برای مقابله با نیگان به قیام کنندگان الکساندریا بپیوندند. اما این عمل نیازمند یک حرکت محکم‌تر از مذاکره را می‌طلبد که در سریال آن‌ را با لفظ Nothing Short of remarkable توصیف می‌کند.

  1. .جنگ نجات یافته‌ها و مردم قول می‌دهد ما را مستقیما به یک جنگ تمام عیار هدایت کند

هنگامیکه در آخر الکساندریا نیروهای کافی برای نبرد با ارتش عظیم نیگان فراهم آورد، نبرد حماسی که انتظارش را داشتیم به وقوع می‌پیوندد. براساس حرف‌هایی که Andrew Lincoln  بازیگر نقش ریک بیان داشته است، این نبرد یکی از عالی‌ترین صحنه‌های فیلم از آغاز تاکنون است.

دیدگاهتان را بنویسید