رامبد جوان در جدیدترین مصاحبه خودش با خبرآنلاین خبر از اتمام کار برنامه پرطرفدار و محبوب «خندوانه» در تابستان سال آینده داد. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

«خنداونه» را می‌توان آغازگر فصلی نو در صدا و سیمای ایران دانست. برنامه‌ای که با موضوع خنداندن مردم کارش را از چهار سال پیش آغاز کرد و به نظر می‌رسد به همین سرعت به پایان کار خودش رسیده است. شاید جالب باشد بدانید که این نوع از برنامه‌ها در کشورهای مطرح جهان قدمت پنجاه ساله دارند؛ اما به نظر می‌رسد که ما نمی‌توانیم به خوبی از پس این مدل از پروژه‌های سنگین بر بیاییم.

رامبد جوان در مصاحبه‌اش درباره خندوانه می‌گوید:

“خندوانه” برای من زندگی نگذاشته است و به همین دلیل نمی‌توانم در بخش‌های دیگر فعالیت داشته باشم. “خندوانه” تا تابستان سال آینده ادامه خواهد داشت و بعد از آن به اتمام می‌رسد و من می‍‌‌توانم با فراغ خاطر به کارها و فعالیت‌های دیگرم نیز تمرکز کنم.

شاید این خبر را برای صدا و سیمای کشورمان بسیار غم‌انگیز و دلهره آور دانست. اگر رامبد جوان بخواهد به حرفی که زده پایبند باشد؛ صدا وسیما تنها یک برنامه در این ژانر خواهد داشت. که آن هم دورهمی مهران مدیریست که طبق گفته تهیه کننده‌اش این برنامه در ۶۰ قسمت از عید سال ۱۳۹۶ پخش خواهد شد.

شما در این رابطه چه نظری دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید