Bioshock را میتوان یکی از مریض ترین بازی های جذاب نسل گذشته کنسول های خانگی معرفی کرد.این عنوان که توسط شرکت ۲K Games به کارگردانی کن لوین ساخته شد داستان شهری زیر دریا را روایت میکرد که ماجراهای مرموزی در آن جریان داشت.
پس از موفقیت سه نسخه از بایوشاک در بازار جهانی،سالهای گذشته بود که خبر ساخت نسخه سینمایی ای بر اساس دنیای Bioshock در رسانه ها منتشر شد.

Verbinski درباره فیلم سینمایی BIOSHOCK افزود:

زمانی که تمامی برنامه هایمان فراهم شود ۸ هفته تا فیلم برداری فاصله خواهیم داشت.BioShock The Movie دارای درجه سنی R (بزرگسالان) خواهد بود و ما میخواهیم این فیلم برای بزرگسالان باشد،چرا که میخواهیم کاملا مناسب،درخور و ارزشمند باشد.
ما میخواهیم دنیای بزرگی را خلق کنیم.نه دنیایی که به راحتی برویم و بتوانیم فیلمبرداری کنیم.بایوشاک اینگونه جواب نمیدهد.ما باید یک دنیایی کاملا زیرزمینی برای آن خلق کنیم پس من فکر میکنم تفاوت میان درجه سنی و هزینه، حس آرامش بخشی را القا نمیکند.از طرفی میخواهیم روی فیلمی با درجه R کار کنیم و روی آن وقت و هزینه صرف کنیم به گونه ای که پیشتر هرگز اینگونه کار را نکردیم.شاید این شانس برای ما خروجی موفقیت آمیزی داشته باشد شاید هم کار را برایمان خراب کند. با ۸ هفته فاصله تا فیلمبرداری،حساسیت و استرس کار برای ما بالا میرود اما همه چیز طبق برنامه خواهد بود.

شرکت مادر،بنظر تمایل به ریسک روی این فیلم ندارد اما Verbinski معتقد است که محبوبیت BIOSHOCK میان بازیبازان میتواند نسخه سینمایی آن را حمایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید