شاید با خواندن تیتر این مطلب با خود بگویید احتمالا این دروغ ماه آوریل (چیزی مانند دروغ۱۳بدر)است اما شواهد گواه بر حقیقت بودن ماجراست.
Suicide Squad که سال گذشته اکران شد،توانست موج جدیدی از دنیای سینمایی DC را روانه سینما کند.هرچند که منتقدان از آن استقبال نکردند اما فروش بسیار مناسب و استقبال علاقمندان کار ساخت دنباله این اثر را قوت بخشید.
کمی پس از موفقیت جوخه خود کشی،دنبال معنوی آن با نام Gotham City Sirens مستقیما معرفی شد که پیرامون شخصیت های افسون گر شهر گاتم چون کت ومن (زن گربه ای)هارلی کویین و پویزن ایوی میباشد.
حال طبق جدید ترین خبرهایی که به گوش میرسد احتمال دارد که وظیفه کارگردانی قسمت دوم فیلم جوخه خودکشی بر عهده مل گیبسون ستاره فیلم شجاع دل و مدمکس قرار بگیرد.
به گزارش مووی اسکرین به نقل از Deadline،تیم فیلمسازی و شرکت برادران وارنر حسابی سر این سری درحال کنکاش هستند اما “چرا”یی که اینجا مطرح میشود این است که یک ستاره ای که بیشتر بابت کارگردانی فیلم هایی با روند کند و درخور جوایز میخواهد را در کارنامه هنری خود دارد، دنباله ای برای این فیلم پر زد و خورد بسازد.این سوالی ـست که در نهایت یک نفر از مل گیبسون خواهد پرسید.
مل گیبسون در کنار John Lithgow مشغول کار بر روی دنباله ی فیلم Daddy’s Home هستند. در این فیلم Mark Wahlberg and Will Ferrell شخصیت های سری اول هستند که میخواهند به کمک دیگر پدرها یک تیم ران انداخته و به کودکان خود بهترین کریسمس ممکن را هدیه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید