دنیای توسعه یافته ی Resident Evil بزودی شاهد یکی دیگه از محتوای انیمیشنی خواهد بود و اینبار استودیوی CapCom با همکاری Sony Pictures قصد دارد تا ماجرای یکی دیگر از داستان های نمادین سری را به تصویر بکشند.
پس از دو نسخه انیمیشنی موفق با نام های Degenerations و Damnation به ترتیب در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۲ اینبار شاهد نسخه سوم سری انیمیشن های دنیای رزیدنت اویل خواهیم بود.
با اینکه تاریخ دقیقی برای اکران جهانی Resident Evil Vendetta اعلام نشده اما شنیده ها بر آن است که به احتمال زیاد تابستان زمان تقریبی اکران فیلم در ایالات متحده باشد.
Chris, Leon and Rebecca به دنبال آنتاگونیست داستان یعنی مردی به نام Glenn Arias هستن که قصد انشار ویروس تی (Trigger Virus) را در نیویورک دارد.
در این داستان شاهد مکان های آشنا در سری،همچون عمارت و… خواهیم بود.این که این عمارت متعلق به اسپنسر است یا خیر،مشخص نیست.اما فیلم مطمئنا در لوکیشن های آشنای زیادی جریان خواهد داشت.

با توجه به استقبال قابل قبول از بازی Resident Evil 7 و فروش بسیار خوب فیلم Resident Evil 6 در سینماها،میتوان انتظار عملکرد مثبت این کارتن سینمایی را نیز داشت

دیدگاهتان را بنویسید