صداپیشگان دو شخصیت اصلی شیرشاه جدید معرفی شدند.

کارگردان این اثر ، John Favreau (کارگردان آیرن من و کتاب جنگل) در توئیت امروز خود اعلام کرد که Donald Glover صداپیشه سیمبا و  James Earl Jones مجدداً صداپیشه موفاسا خواهند بود.

در نسخه اصلی شیرشاه که در سال ۱۹۹۴ منتشر شد ، Jonathan Taylor Thomas در نقش کودکی سیمبا و Matthew Broderick در نقش بزرگسالی او حضور داشتند.

 

cp_FWB_lion-king_20130520

 

هنگامی که دیزنی در سپتامبر ۲۰۱۶ ، Favreau را به عنوان کارگردان شیرشاه جدید معرفی کرد،اعلام کرد که آن را در سریع ترین زمان ممکن خواهند ساخت. به همین دلیل تا به حال تاریخ اکران اولیه ای برای آن در نظر گرفته نشده است.

دیزنی در سال های اخیر تولید نسخه های لایو-اکشن انیمیشن های کلاسیکش را افزایش داده است. شریر، سیندرلا و کتاب جنگل نسخه های اخیر این لایو-اکشن ها را شامل میشوند. زشت و زیبا با بازی  Emma Watson ، لایو-اکشن بعدی دیزنی است که در ماه مارس اکران میشود.

از آن جا که شیر شاه اصلی بیش از ۹۶۸ میلیون دلار فروش کرد و چند جایزه اسکار به دست آورد (به اضافه جایزه گرمی که برای موسیقی متنش به دست آورد) ، شیرشاه جدید کار سختی را پیش رو دارد.

بعد از فروش ۹۶۵ میلیون دلاری کتاب جنگل در سال گذشته ، دیزنی و Favreau در حال کار روی کتاب جنگل ۲ هستند. تا به حال تاریخی برای اکران دو فیلم شیر شاه و کتاب جنگل ۲ اعلام نشده است.

منبع:gamespot

دیدگاهتان را بنویسید