یک ماه پیش از اکران فیلم لايو- اکشن ديزنى،دیو و دلبر ، تصاویر جدیدی از آن منتشر شده است. این تصاویر که توسط انترتينمتنت ويکلى انتشار یافته اند ، اما واتسون را در نقش بل در حالی که سوار اسب به سرعت در جنگل حرکت میکند و همچنین درون تالارهای قصر دیو نشان میدهند.

 

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر به سایت انترتينمنت ويکلى مراجعه کنید.

همچنین در این گزارش واتسون از سختی هایی که برای اجرای این نقش کشیده است میگوید، از این که سه ماه قبل از شروع فیلمبرداری تمرین های فشرده و دشواری به صورت روزانه انجام داده است.از جمله تمرین آواز ، رقص و اسب سواری.

واتسون احتمالا بیشتر به خاطر ایفای نقش هرمايونى در مجموعه هری پاتر شناخته شده باشد.او گفته بود که بابت ایفای نقش قهرمان کودکی اش بسیار هیجان زده است. حالا دارد همان کار را با «بل»انجام میدهد.«احساس میکنم انجام این کار برای یک بازیگر تقریبا منحصر به فرد است »

دیو و دلبر ۱۷ مارس اکران خواهد شد. علاوه بر واتسون، دن استیونس در نقش دیو ، لوک ايوانس در نقش گستون و جاش گد در نقش ليفو در این فیلم حضور خواهند داشت. یان مک کان  نقش کاگسورث و ایوان مک گریگور نقش لومير را بازی می کنند.

بعد از شریر ، سیندرلا ، آلیس در سرزمین عجایب و کتاب جنگل ، این متأخر ترین لايو-اکشن اقتباس شده از یک کارتون کلاسیک ديزنى است.

منبع: gamespot

دیدگاهتان را بنویسید