آنجلینا جولی برای اولین بار درباره جداییش از برد پیت صحبت کرده است. با موی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

این بازیگر که در حال بازاریابی فیلم جدیدش «آن‌ ها اول پدرم را کشتند‌‌‌» بود با بی بی سی نیوز در بخشی که شنبه شب ساعت ۱۰ برای اولین بار روی آنتن رفت، صحبت کرد.

جولی بعد از صحبت درباره الهاماتش از ورای فیلم، درباره جداییش حرف زد و آن را «زمان سختی» خواند.

خبرنگار بی بی سی نیوز طی مصاحبه‌اش با او پرسید:«حادثه ای رخ داد که منجر به جدایی شما شد، ولی ما می‌دانیم که درباره آن حرف نزده‌اید. تمایل به حرف زدن در این باره دارید؟»

جولی که احساساتی شده بود، پس از چند لحظه تردید پاسخ داد:

نمی‌خواهم درباره آن چیز زیادی بگویم جز این که زمان بسیار سختی بود و ما یک خانواده هستیم. ما همیشه یک خانواده خواهیم بود و از پسش برخواهیم آمد و امیدوارم برای آن قوی‌تر شویم.

حادثه‌ای که در سوال به آن اشاره شده بود به نظر می‌رسید در طی پروازی اتفاق افتاده باشد که آنجلینا را به سمت درخواست طلاق سوق داد، اگرچه هیچ یک از طرفین مستقیما درباره آن نظر نداده بودند و از آنجا اطلاع رسانی شد که اف بی آی تصمیم گرفت در برابر اتهامات، عوارض جنایی علیه پیت در پرونده‌اش ثبت نکند.

تحقیقاتی درباره جدایی آن‌ها توسط DFC (خدمات جدایی والدین و فرزندان)­ انجام شد که به این نتیجه رسید که هیچ یک از طرفین کار اشتباهی انجام نداده است.

همجنین در طی مصاحبه درباره فیلم جدید جولی حرف زده شد که آنجلینا در میان ماجراهای طلاقش به شدت مشغول بازاریابی آن بوده است.

 «آن‌‌ها اول پدرم را کشتند‌‌‌» گزارشی از قتل عامی در سال ۱۹۷۰ در جلوی چشمان یک بچه است.

دو میلیون نفر طی این حادثه غم انگیز مردند و آنجلینا امیدوار است که فیلم به مردم کامبوج کمک کند راحت‌تر درباره آن حادثه دلخراش حرف بزنند.

این جنگی که ۴۰ سال پیش رخ داد و آن چه بر این مردم گذشت،‌ نه تنها توسط مردم دنیا، حتی توسط مردم این کشور نیز درک نشد.

من احساس کردم که می‌خواهم آنها بتوانند نسبت به آن عکس العمل نشان دهند. این فیلم از دید یک بچه است و عمدتا درباره زندگی است.

دیدگاهتان را بنویسید