هنوز تا اکران فیلم Logan اندک زمانی باقی مانده است اما امروز اولین نقد‌های جدیدترین فیلم ولورین از استودیو فاکس منتشر شد تا به شما کمک کند که بدانید آیا وقت و پول شما ارزش این را دارد تا صرف این فیلم شود یا خیر. ما تعدادی از نکات را از این بررسی‌ها جمع کردیم و در ادامه تقدیم شما خواهیم کرد. پس تا پایان این مطلب همراه رسانه مووی اسکرین باشید.

برخلاف نسخه‌های قبلی فیلم‌های ولورین، لوگان در رده بندی فیلم و سریال رتبه R را کسب کرده است. هیو جکمن بازیگر نقش ولورین گفته بود که این فیلم می تواند در رده R دسته‌بندی شود. همچنین تهیه‌کنندگان فاکس نیز گفته بودند که آن‌ها نگران هستند که فیلم ممکن است کسل کننده باشد.

https://www.moviesc.ir/wp-content/uploads/2017/01/c1trmjnvqaajf74-jpg-large.jpg

نام فیلم: Logan

تاریخ اکران:۳ مارس

بازیگران: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant

کارگردان: James Mangold

رده‌بندی: R

مدت زمان فیلم: ۱۳۵ دقیقه

Gamespot

” لوگان به صورت پیوسته انتظارات شما را دگرگون می‌کند اما در پایان تاثیرگذارش، هنوز احساس می‌شود که تنها راهی که فیلم و سفر طولانی ولورین به پایان می‌رسد، همین جا است. لوگان فیلمی است که ژانر خود را بالا می‌برد و دقیقا این موفقیت را مدیون متفاوت بودن خود دارد و این همان فیلمی است که طرفداران ولورین همیشه آرزوی دیدنش را داشته‌اند. لوگان فیلمی است که باید دیده شود و این فقط یک فیلم ابرقهرمانی شگفت‌انگیز نیست اما یک فیلم شگفت‌انگیز قانون خاص خود را دارد.”

Variety

” این جکمن است که لوگان را کنار هم نگه داشته است و به فیلم کورسویی از روح را داده است. او این نقش را کم یا بیش برای ۱۸ سال ایفا کرده است اما او به نظر از نقش‌آفرینی ولورین خسته نشده است. هنوزم هم او به تازگی و سرزندگی همان زمانی است که ایفای نقش را آغاز کرده است و در لوگان نقش نادر و کمیاب را به نسبت دیگر آثار کمیک بوکی بازی کرده است. در پایان فیلم او دوران اوج خود را بازیافته و دوباره به شما آن را یادآوری می‌کند. چیزی که در مورد این شخصیت برجسته است، کیفیت خودمانی شدن است.

” هیچ کدام از فیلم‌های X – Men تاکنون عالی نبوده‌اند اما جکمن به صورت عمیقی نسبت به باقی میوتنت‌ها در بیگانگی فرو رفته است. پایان لوگان واقعا به همان اندازه که جکمن به شما اجازه می‌دهد قدرت و درد و در نهایت خلاصی او را حس کنید، لمس پذیر و قابل حس کردن است.”

The Hollywood Reporter

” به همان اندازه که بعدها انرژی فیلم تحلیل می‌رود، قدرت شفا بخشی فیلم نیز بالا می‌رود و مدت‌ها بعد سکانس‌های درگیری و نبرد فیلم به زد وخورد‌های بی اثر تبدیل می‌شوند. جکمن ابرقهرمان خود را واقعی ساخته است. بازیگر که بنابر گزارشات رسیده رانش عمومی داستان را درک کرده است که نبرد‌های همیشگی لوگان/ ولورین را به اعماق خونبار کشانده است. و نتیجه آن شده است که این فیلم بسیار بیشتر از نسخه‌ قبلی فیلم به کارگردانی مانگولد در سال ۲۰۱۳ منسجم‌تر است.”

3196383-logan-wolverine-and-x-23

Empire

” آره، فیلم ولورین بدون لفظ ولورین قطعا بهترین فیلم این مجموعه است: رشد یافته، هیجان انگیز، شخصیت یافته و پایه‌ای. به نظر می‌رسد که این فیلم آخرین نسخه از مجموعه ولورین باشد اما همچنین کمی شرم‌آور به نظر می‌رسد.”

Time

” تم‌های لوگان به شدت موضعی هستند، به حدی که در جهتی است که هر فیلم آمریکایی مناسب و معقول باید هم اکنون به آن اهمیت دهد. اما تم‌ها احساسات یا ویژگی‌ها یا اعمال نیستند. آن‌ها حتی ایده‌ها هم نیستند. آن‌ها انفجار هم نیستند که شما را تا مغز استخوان تکان بدهند، مثل تندرهای ناآرامی که شما بعد از تماشای فیلم Children of Men آلفونسو کوآرون یا تصویر طبیعی اجداد خجالت اینگمار برگمن احساس می‌کنید. آن‌ها فقط چیزهایی هیستند که شما در مورد فیلم تصور می‌کنید.

فیلم‌های سیاسی عالی زمان ما هنوز در حال ساخته شدن هستند و آن‌ها خواهند آمد. لوگان، حال یا با شانس یا غیب‌گویی یا مخلوطی از هر دو یک فیلم سیاسی به نظر می‌رسد. اما این موضوع واقعا همان کاری است که معمولا در فیلم‌های کمیک بوکی شاهد آن هستیم. این به نظر هشداری است درباره اینکه جهان چقدر تاریک است، همانطور که ما قادر به خواندن آن در میان زندگی خود هستیم.”

IGN

” لوگان در بسیاری از مواقع فیلمی احساسی و سنگین است اما همچنین یک سکوی پرتابی است که به  ما یادآوری می‌کند که برای چیز بیشتری جنگیدن کاری خوب است یا چیزی بهتر. این یک سرود پایانی برای شخصیت ولورین و خود شخص جکمن و شاید بهترین فیلم دنیای X-Men است.”

USA Today

” جکمن هرگز به مردانگی، عضلانی یا جذابیت در این نقش نبوده است و او تمام این‌ها را به علاوه مقدار زیادی احساسات به یکباره در این فیلم می‌آورد به طوری که یک خاطره به یاد موندنی را به طرفداران هدیه می‌دهد که به این زودی‌ها فراموش نخواهد شد.”

The Verge

” در میان تمامی فیلم‌های X-Men تاکنون، این غم‌انگیزترین و جذاب‌ترین و یکی از چالش برانگیزترین ایده‌ مشابه برای ذاستان سرایی ابر قهرمانی است. اما این بی همتایی و از خودگذشتگی تراژدیک باعث ایجاد بزرگسالانه‌ترین داستان این مجموعه فیلم که تاکنون گفته شده، است. وزن گرافیکی، خشونت عجیب و غریب در کل فیلم جریان دارد. اما خشونت احساسی بعد از خاموشی و سکانس آخر بیشتر دوام می‌آورد.”

با توجه به نقدها . بررسی‌های انجام شده توسط سایت‌ها و افراد مختلف، به نظر لوگان فیلمی به شدت مورد انتظاراست و باید منتظر آن بود. منتظر بررسی این فیلم توسط وبسایت مووی اسکرین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید