تام هالند، بازیگر نقش مرد عنکبوتی، واقعا نمی‌خواهد هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که از داستان «انتقام جویان:جنگ بی پایان» لو می‌روند داشته باشد. این بازیگر جوان اخیرا ویدیویی از خودش در حالی که برای حفظ راز‌‌‌‌‌های پروژه، فیلمنامه آن را آتش می‌زند منتشر کرده است. با موی اسکرین همراه باشید.

 قانون اول: فیلمنامه خود را تحویل دهید.

هالند این متن را در اینستاگرام زیر ویدیو خود نوشت. در ویدیو او گفت:

مارول تمایل دارد که همه چیز یک راز باقی بماند. بنابراین خطاب به همه تهیه کننده‌هایی که احتمالا از این که من فراموش کردم فیلمنامه را تحویل دهم نگرانند، این مدرکی است که نشان می‌دهد که من آن را نابود کردم.

 

هالند برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ نقش مرد‌عنکبوتی را در «کاپتان آمریکا:جنگ داخلی بازی» کرد که البته کوتاه بود و او زمان بسیار بیشتری در «مرد عنکبوتی:بازگشت به خانه» حضور خواهد داشت. هالند در حال حاضر مشغول بازی در «انتقام جویان:جنگ بی پایان» است که در ماه ژانویه اکران خواهدشد.

پیش از این در همین ماه مارول ویدیو‌هایی از پشت‌صحنه جنگ داخلی منتشر کرده بود که تانوس را به عنوان ضدقهرمان معرفی می‌کرد.

«انتقام جویان:جنگ بی پایان» نقطه اوج تمام دنیای سینمایی مارول که با مرد‌‌‌ آهنی در سال ۲۰۰۸ شروع شده بود است. مدیر مارول کوین فیگ می‌گوید:

توناس به ما نشان می‌دهد که چرا بزرگ‌ترین،بهترین و بدترین رذلی است که تا به حال دیده‌ایم و همچنین ترسناک‌رین موجودیست که انتقام جویان تا به حال با آن روبرو شده اند.

جنگ بی پایان در چهارم ماه می ۲۰۱۸ اکران خواهد‌شد، در حالی که قسمت چهارم آن که هنوز اسمی ندارد در سوم ماه می ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید